Skip to main content

MontaleAoud Leather woda perfumowana unisex

10×
Montale Aoud Leather woda perfumowana unisex
Montale Aoud Leather woda perfumowana unisex
Zaoszczędź
495,00

Zaoszczędź 43%
100 ml
277,50

W magazynie | 277,50 / 100 ml, w tym VAT | Kod: MNT1551
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
poniedziałek 31.01.2022

Poczuj na sobie ekskluzywną aurę zapachu pełnego szlachetnych i nietuzinkowych nut zapachowych! Woda perfumowana unisex Montale Aoud Leather to zapach, który zauroczy Cię od pierwszej chwili. Zapach zawiera Oud, iście królewski komponent, zwany „płynnym złotem”, który dodaje zapachowi wyjątkowej niezwykłości!

  • skórzany, zmysłowy zapach
  • odpowiedni dla kobiet i mężczyzn
  • idealny zapach na dzień oraz na szczególne okazje

Skład zapachu
Wonna kompozycja wody perfumowanej Montale Aoud Leather otwiera się skórzanym, lekko ostrym zapachem. W początkowych nutach to właśnie skóra dominuje w tym zapachu. W kolejnych sekwencjach zapachu uwalniają się inne szlachetne aromaty takie jak drewniany, żywiczny zapach Oudu, indyjski wyraźny pieprz, kardamon z Gwatemali i szlachetny szafran.  W tym niszowym zapachu nie brakuje również owocowej nuty, wyczuwalny jest tu zapach kalabryjskiej bergamotki, który kontrastuje z głębią zmysłowej ambry. Mistrzowsko skrojony zapach zadowoli wybredne nosy zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Skład

Złożenie
szafran, pieprz, skóra, bursztyn, kardamon, bergamotka, agar
Grupy zapachów
skórzane

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.