MontaleAoud Cuir d'Arabie woda perfumowana dla mężczyzn

8×
Montale Aoud Cuir d'Arabie woda perfumowana dla mężczyzn
Montale Aoud Cuir d'Arabie woda perfumowana dla mężczyzn
100 ml
495,00

495,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MNT1635 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 26.10.2021
Nasze sklepy
wtorek 26.10.2021

Opis Montale Aoud Cuir d'Arabie
Skład

Ciemne, zwierzęce nuty tej kompozycji sprawiają wrażenie manifestacji siły i męskości. Głęboka i intensywna woda perfumowana Montale Aoud Cuir d'Arabie stanowi idealny wybór dla nieposkromionych miłośników orientalnych perfum. Ten mocny i zdecydowany zapach zdradza, że osoba, która go nosi, nie zadowala się byle czym.

  • drzewny, skórzany i dymny zapach
  • mocny i ognisty zapach dla prawdziwych mężczyzn
  • rozgrzewający, idealny na zimę zapach  

Skład zapachu
Przy tworzeniu zapachu Aoud Cuir d'Arabie, Pierre Montale wykorzystał tylko kilka najwyższej jakości składników, których bogaty aromat wyróżnia się dzięki temu w całej ich okazałości. Nieco farmaceutyczny, czy wręcz kauczukowy aromat drzewa agarowego w połączeniu ze skórzanymi akordami skóry przywołuje na myśl wnętrze luksusowego samochodu. Słodkawy i zielony aromat tytoniu wraz z brzozową smołą tworzy intensywnie dymną woń, która pięknie uzupełnia nuty orientalnych drzew.  

Skład

Złożenie
agar, tytoń, brzoza, skóra
Grupy zapachów
skórzane

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Recenzje Montale Aoud Cuir d'Arabie8