Najlepsze maszynki do strzyżenia zarostu i włosów

22 grudnia 2020notino.pl
Regularna pielęgnacja i dbałość o wygląd to nie tylko domena kobiet. Dzisiejsi mężczyźni z równym zaangażowaniem dbają o swój wygląd. Twoją uwagę powinny więc zwrócić trymery do zarostu, dzięki którym możesz uzyskać efekt niczym z barber shopu. Jeśli rozważasz też zakup golarki do włosów i zarostu, poradzimy Ci, jak wybrać tę, która spełni wszystkie Twoje potrzeby. Specjalnie dla Ciebie przetestowaliśmy najlepsze z nich.

Jaki trymer do zarostu i włosów wybrać?


Niezależnie od tego, czy chcesz się tylko ogolić, czy wręcz przeciwnie, tworzyć różne stylizacje i cięcia dostosowane do aktualnego nastroju, dobrej jakości trymer spełni Twoje oczekiwania. Warto jednak rozważyć, do jakich celów będziesz wykorzystywać urządzenie. Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli z wieloma funkcjami, ostrzami z różnych materiałów, nasadkami oraz dodatkami, które pozwolą uzyskać oczekiwany efekt.

Najlepiej wybrać jeden spośród wielofunkcyjnych trymerów, które można stosować na całe ciało. Z pewnością wygodną opcją jest bezprzewodowe golenie i długa żywotność baterii. Przede wszystkim warto jednak zwrócić uwagę na możliwość regulacji wysokości cięcia i dodatkowe nasadki, które odpowiadają Twoim potrzebom. W ten sposób znajdziesz najlepszą dla siebie golarkę do zarostu i włosów.


Odkrycie roku: sześć najlepszych trymerów


1. Trymer do włosów i brody Remington Graphite Series G2 PG2000 zapewnia 40 minut bezprzewodowej pracy, czyli więcej niż potrzebujesz, by wykreować wymarzoną stylizację, bez sięgania po kabel zasilający. Główne ostrze pozwala na łatwe i precyzyjne wyrównanie i przycięcie włosów i zarostu, a trymer liniowy ułatwi przycinanie włosów rosnących w okolicy uszu, nosa i brwi. Regulowana nasadka grzebieniowa umożliwia wybór długości między 2 a 20 mm, wizytę u fryzjera możesz więc odłożyć na czas nieokreślony.

2. Gwarancję dobrego cięcia zapewniają wysokiej jakości stalowe ostrza o długiej żywotności i idealnej ostrości, które znajdziesz między innymi w BaByliss For Men T890E. Po pełnym naładowaniu ta golarka do zarostu może pracować nawet 120 minut, nie musisz więc ładować jej po każdym użyciu. Głowica oferuje wysokość cięcia od minimalnego 0,5 mm aż do maksymalnych 12 mm. Dzięki możliwości doboru różnych nakładek, trymer do brody oferuje aż 24 długości samego strzyżenia. Wow!

3. Z włoskami, zarostem i włosami o każdej długości poradzi sobie doskonale elektryczny trymer Philips OneBlade Face and Body Pro QP6620/20, przeznaczony do twarzy i ciała. Golarka oferuje możliwość golenia zarówno na sucho, jak i na mokro. Jesteśmy również zachwyceni wyjątkową technologią OneBlade, opartą na niezwykłej konstrukcji ostrza, które porusza się nawet do 200 razy na sekundę. Ten trymer nie bierze jeńców!

4. Jeśli nie znosisz tego uczucia, kiedy trymer pociągnie przypadkowo zarost lub włosy, rosnące w różnych kierunkach, rozwiązaniem może być zakup urządzenia Braun Beard Trimmer BT7220. Dzięki innowacyjnej technologii AutoSense moc silnika można dopasować do indywidualnej gęstości zarostu, co zapewnia płynne cięcie bez nieprzyjemnego poczucia szarpania włosów. Metalowe ostrza z dożywotnią gwarancją ostrości poradzą sobie nawet z długim i gęstym zarostem, dlatego wybór tej golarki powinien ułatwić Ci uzyskanie wielu nieosiągalnych do tej pory efektów.

5. Dzięki stylowemu, bezprzewodowemu trymerowi do zarostu i włosów z karbonowo-tytanowym ostrzem BaByliss For Men E977E Smooth Precision z łatwością ustawisz wysokość cięcia w 26 różnych wariantach od 0,5 mm do 25 mm. Ale to, co zachwyci Cię najbardziej, to będący częścią zestawu precyzyjny trymer do konturowania, dzięki któremu perfekcyjnie wymodelujesz linię brody do pożądanego kształtu. Gwarancja profesjonalnej efektywności!

6. Trymer do zarostu Rowenta Forever Sharp TN6030F4 z samoostrzącymi się ostrzami ze stali nierdzewnej stanowi inteligentne wsparcie w codziennej stylizacji brody i zarostu. Wysokiej jakości golarka o ekstremalnej trwałości gwarantuje nawet dwa miesiące bezprzewodowej pracy przy pięciominutowym goleniu trzy razy w tygodniu. Jeśli niespodziewanie się rozładuje, funkcja szybkiego ładowania już po 4 minutach zapewnia ilość energii wystarczającą na jedno kompleksowe golenie. Rowenta po prostu zdaje sobie sprawę z tego, jak cenny jest Twój czas!

Czy pomogliśmy Ci wybrać najlepszy trymer do zarostu? Znalazłeś już swojego faworyta czy może zechcesz podzielić się z nami swoimi sugestiami dotyczącymi najlepszej golarki do włosów i zarostu? Czekamy na Twoje opinie.

Czytaj więcej