Wilkinson SwordPremium Collection maszynka do golenia + maszynki do golenia 5 szt

1×
Wilkinson Sword Premium Collection maszynka do golenia + maszynki do golenia 5 szt
Wilkinson Sword Premium Collection maszynka do golenia + maszynki do golenia 5 szt
Promocje
Zaoszczędź
79,00

Zaoszczędź 10%
maszynka do golenia + maszynki do golenia 5 szt
70,90

W magazynie | 70,90 / 1 szt., w tym VAT | Kod: SWO01943
1
Upominek dla Ciebie
Teraz zakupy powyżej 100 zł z kategorii kosmetyki i elektronika dla mężczyzn dostarczymy Ci bezpłatnie.
InPost Paczkomaty
już jutro czwartek 9.12.2021
Nasze sklepy
piątek 10.12.2021

Czy uważasz się za klasyka i uwielbiasz tradycyjne metody golenia? Brzytwa na ostrza wymienne Wilkinson Sword Premium Collection to połączenie prostoty, elegancji i wydajności. Produkt stanowi doskonałą opcję dla mężczyzn pragnących zapewnić swojej skórze prawdziwy komfort.

W skład opakowania wchodzi też 5 zapasowych brzytw z podwójnym ostrzem i specjalną powłoką PTFE, która redukuje tarcie i zapewnia gładkie golenie bez wysiłku. Odkryj idealnie gładką twarz prawdziwego dżentelmena!

Właściwości:

  • w 100% gładkie golenie metodą tradycyjną
  • podwójne ostrze zapewnia wyjątkową wydajność
  • redukuje niepożądane tarcie, zaczerwienienia i podrażnienia skóry
  • dzięki prostej metalowej konstrukcji dobrze leży w dłoni
  • umożliwia wygodne golenie
  • prosta wymiana brzytw
  • ostrza ze stali nierdzewnej 47 mm z powłoką PTFE

Sposób użycia:
Nałóż produkt do golenia na zwilżoną skórę twarzy i równomiernie go rozprowadź. Następnie ogol twarz delikatnymi pociągnięciami brzytwy.

Początek marki Wilkinson Sword datuje się na ok. 1898 rok, kiedy broń sieczną zastąpiono brzytwą, poprzedniczką dzisiejszej maszynki do golenia. Wtedy rozpoczęła się długa droga rozwoju maszynek do golenia i nowych technologii, które ułatwiały higienę osobistą mężczyznom, a później również kobietom.
W 1971 roku firma dostarczyła na rynek pierwsze urządzenie, którego ostrze było mocno przymocowane do plastikowej obudowy, w związku z czym było znacznie bezpieczniejsze. W 1994 roku wprowadziła pierwszą damską maszynkę do golenia, która chroniła kobiety przed zranieniem.
Z biegiem czasu firma wciąż wprowadzała kolejne nowości, takie jak np. 4-ostrzowe wkłady do męskiej lub damskiej maszynki do golenia, tytanowe ostrza, jednorazowe wkłady do golenia dla mężczyzn i kobiet oraz maszynki do golenia w różnych kombinacjach. W 2010 roku Wilkinson Sword wprowadziła na rynek rewolucyjny sposób pielęgnacji w postaci paska nawilżającego skórę już podczas golenia.
Obecnie firma jest liderem na światowym rynku, a kobiety i mężczyźni nie potrafią sobie wyobrazić golenia bez wymiennych ostrzy Wilkinsona. Korzystaj z maszynek do golenia o dużej skuteczności i delikatnym działaniu na skórę!