GilletteFusion5 Proglide maszynka do golenia + ostrza wymienne

4×
Gillette Fusion5 Proglide maszynka do golenia + ostrza wymienne
Gillette Fusion5 Proglide maszynka do golenia + ostrza wymienne
10 szt.

Kod: GIL02777 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Gillette Fusion5 Proglide

Marzysz o precyzyjnym i perfekcyjnym goleniu? Sięgnij po maszynkę do golenia Gillette Fusion5 Proglide. Głowica z 5 ostrzami goli tak komfortowo, że w ogóle nie poczujesz jej na skórze. Dzięki technologii FlexBall głowica golarki idealnie dopasowuje się do wszystkich załamań twarzy, nie omijając nawet najkrótszego zarostu. Pozwala również na łatwe golenie trudno dostępnych miejsc dzięki precyzyjnemu trymerowi z tyłu głowicy.

Aby zwiększyć komfort golenia, każdą głowicę wyposażono w pasek Lubrastrip, wzbogacony o olejki nawilżające. Dzięki temu ostrza doskonale przylegają do skóry i łatwo się po niej prześlizgują, eliminując ryzyko podrażnień czy zacięć. W efekcie uzyskasz idealnie gładką skórę bez kompromisów.

Właściwości:

  • ruchoma głowica dopasowuje się do załamań skóry i nie pozostawia na niej żadnego włoska
  • głowica z 5 ostrzami zapewnia komfortowe golenie bez podrażnień
  • trymer do precyzyjnej regulacji trudno dostępnych miejsc (okolice nosa i uszu)
  • pasek nawilżający ułatwia przesuwanie ostrza po skórze
  • ostrze zapewnia precyzyjne golenie nawet przez 1 miesiąc

Sposób użycia:
Nanieś żel lub piankę do golenia na wybrane partie skóry i gol zarost krótkimi pociągnięciami w kierunku przeciwnym do kierunku jego wzrostu.

O marce Gillette

Kosmetyki Gillette | Gillette koncentruje się na produkcji kosmetyków do golenia, a także wysokiej jakości maszynek do golenia. Firmę założył w 1895 r. King Camp i od samego początku skupiał się na opracowaniu idealnego ostrza do golenia.
Mimo, że slogan reklamowy brzmi „Najlepsze dla mężczyzny“, firma produkuje również kosmetyki i maszynki do golenia dla kobiet. System Mach3 zapewnia doskonałe golenie „za jednym pociągnięciem“, Fusion umożliwia golenie trudno dostępnych miejsc dzięki 5 ostrzom i jednemu ostrzu wyrównującemu. Kolekcja Gillette Venus przeznaczona jest natomiast wyłącznie dla kobiet. Podaruj sobie idealnie gładką i miękką skórę.

Recenzje Gillette Fusion5 Proglide4