Maison MargielaREPLICA Music Festival woda toaletowa unisex

2×
Maison Margiela REPLICA Music Festival woda toaletowa unisex
Maison Margiela REPLICA Music Festival woda toaletowa unisex
100 ml
426,00

426,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MMG00197 | 4 w magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku Discovery Box z mini perfumami gratis przy zamówieniu zakupach powyżej 180 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
wtorek 19.10.2021
Nasze sklepy
wtorek 19.10.2021

Opis Maison Margiela REPLICA Music Festival
Skład

Wsłuchaj się w rytm muzyki, zapomnij o zmartwieniach i pozwól unieść się na fali wibrującej melodii. Woda toaletowa unisex Maison Margiela Replica Music Festival przeniesie Cię do 1969 roku na legendarny festiwal Woodstock.

  • zapach unisex dla kobiet i mężczyzn
  • odpowiedni na co dzień i na wieczór
  • z inspirowanej wspomnieniami kolekcji zapachów Replica

Skład zapachu
Pierwsze wyczuwalne nuty kompozycji należą do soczystego, czerwonego jabłka, liści fiołka i zapachu konopi. Następnie do głosu dochodzi aromat kadzidła, tytoniu i paczuli. Bazę zapachu, która najdłużej utrzymuje się na skórze, wyznacza cyprys, akordy skórzane i jałowiec wirginijski.

Historia zapachu
Woda toaletowa Maison Margiela Replica Music Festival stanowi część kolekcji Replica, inspirowanej wspomnieniami z różnych miejsc i chwil. Ta kompozycja przenosi nas na legendarny festiwal Woodstock. Podobnie jak wszystkie zapachy z kolekcji Replica, również wodę toaletową Music Festival zamknięto w minimalistycznym flakonie z bawełnianą etykietą, opisującą jej zawartość i charakter.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
liście fiołka, czerwone jabłko
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
paczuli, kadzidło
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
jałowiec wirginijski, cyprys, skóra
Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne

O marce Maison Margiela

Oryginalność, kreatywność i szczypta prowokacji – to luksusowa francuska marka Maison Margiela (wcześniej Maison Martin Margiela), znana ze swoich niekonwencjonalnych pokazów mody, wyjątkowej kolekcji REPLICA oraz niepowtarzalnych perfum.

W roku 1988, projektant Martin Margiela założył w Paryżu luksusowy dom mody, noszący jego imię. Marka Maison Margiela charakteryzuje się niekonwencjonalną koncepcją mody i perfumiarstwa, które w ich wykonaniu stają się dziełem sztuki. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja REPLICA z roku 1994, która prezentuje ubrania i repliki ręcznie produkowanych dodatków z różnych zakątków świata. Każdy element kolekcji opatrzony jest etykietą, opisującą jego historię oraz materiał, z którego został wykonany. W roku 2012 do tej wyjątkowej kolekcji dołączyły luksusowe perfumy.

Jak pachną wspomnienia? Odpowiedź znajdziesz w perfumach REPLICA, które powstawały we współpracy z najlepszymi światowymi perfumiarzami. Perfumy Maison Margiela zaprojektowano tak, aby wywoływały w nas wspomnienia pięknych chwil. Wystarczy tylko poczuć ich zapach.

Recenzje Maison Margiela REPLICA Music Festival1