L’Oréal ProfessionnelSérie Nature Kids szampon dla dzieci

5×
L’Oréal Professionnel Série Nature Kids szampon dla dzieci
L’Oréal Professionnel Série Nature Kids szampon dla dzieci
250 ml

Kod: LOP0115 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Mamy dla Ciebie odżywiający olejek do włosów 30 ml i wielofunkcyjny termoochronny krem do włosów 50 ml gratis przy zamówieniu L’Oréal Professionnel powyżej 100 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Właściwości

Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów
Typ skóry głowy
wszystkie rodzaje skóry głowy

O marce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel to francuska marka Premium o wieloletniej tradycji, oferująca kosmetyki do pielęgnacji włosów. Jest częścią znanej światowej firmy L’Oréal, którą w 1909 roku założył Eugène Schueller. Ten młody chemik opracował specjalną formułę do farbowania włosów, która szybko zdobyła popularność wśród paryskich fryzjerów. Dziś, już od ponad stu lat, marka pomaga swoim klientom odkryć ich indywidualną urodę i dodać pewności siebie.

Produkty L’Oréal Professionnel są opracowywane z wykorzystaniem najnowszych, innowacyjnych technologii we współpracy z najlepszymi fryzjerami.

Bogate portfolio marki obejmuje produkty do profesjonalnej pielęgnacji włosów, jakimi są farby do włosów, preparaty do stylizacji, ale także szampony, maski i inne kosmetyki do włosów L’Oréal Professionnel, używane przez fryzjerów i stylistów na całym świecie. Kosmetyki do włosów L’Oréal Professionnel to gwarancja, naprawdę najlepszej możliwej pielęgnacji dla Twoich włosów.

Marka jest obecna na znaczących światowych pokazach mody, kreując nowe trendy. Odkryj tajemnicę pięknych włosów, zadbaj o nie profesjonalnie z L’Oréal Professionnel.

Recenzje L’Oréal Professionnel Série Nature Kids5