Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Saïga woda perfumowana unisex

Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Saïga woda perfumowana unisex
Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Saïga woda perfumowana unisex
100 ml
354,00

354,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: LCM03224 | 5 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 20.04.2021
Nasze sklepy
wtorek 20.04.2021

Opis Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Saïga
Skład

Otul się zapachem, który stanie się częścią Ciebie i Twoim znakiem rozpoznawczym. Wodę perfumowaną unisex Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Saïga pokochasz już za pierwszym powąchaniem! Nigdy nie przestanie Cię zaskakiwać.

  • oryginalny zapach dla oryginalnej osobowości
  • zapach unisex

Skład

Złożenie
czarna porzeczka, róża
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

O marce Le Couvent Maison de Parfum

Poczuj aromat tajemnic przyrody dzięki w 100% wegańskim kosmetykom pielęgnacyjnym i ekskluzywnym zapachom, które powstają zgodnie z zasadami tradycyjnego francuskiego perfumiarstwa. Poczuj radość aromatycznej podróży z Le Couvent des Minimes.

Marka Le Couvent de Minimes powstała z inspiracji dawną historią. W 1614 roku został założony klasztor Couvent des Minimes Mane, w którym żył i studiował Louis Feullée, znany botanik króla Ludwika XIV. Zorganizował on kilka wypraw na różne kontynenty, aby nadać nazwy nowoodkrytym gatunkom roślin, które są dziś uważane za fundamenty współczesnej botaniki. Marka Le Couvent des Minimes odnosi się do właśnie tego okresu, nawiązuje do historii klasztornej botaniki i kładzie nacisk na użycie naturalnych składników.

Perfumy Le Couvent des Minimes to również wody kolońskie zawierające aż do 92% składników pochodzenia naturalnego. Ich czyste, eleganckie szklane flakony są zdobione symbolem przypominającym pieczęć szlachecką. Kosmetyki pielęgnacyjne Le Couvent des Minimes celebrują naturalne piękno i dotkną cię swoim zapachem niczym strzała Amora. Proste składy produktów zainspirowanych czystą przyrodą nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i są odpowiednie nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Recenzje Le Couvent Maison de Parfum Eaux de Parfum Singulières Saïga