Le Couvent Maison de Parfum Botaniques Aqua Majestae woda toaletowa unisex

Le Couvent Maison de Parfum Botaniques  Aqua Majestae woda toaletowa unisex
Le Couvent Maison de Parfum Botaniques  Aqua Majestae woda toaletowa unisex
100 ml
233,00

233,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: LCM03232 | 5 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 13.04.2021
Nasze sklepy
wtorek 13.04.2021

Opis Le Couvent Maison de Parfum Botaniques Aqua Majestae
Skład

Otul się zapachem, który stanie się częścią Ciebie i Twoim znakiem rozpoznawczym. Wodę toaletową unisex Le Couvent Maison de Parfum Botaniques Aqua Majestae pokochasz już za pierwszym powąchaniem! Nigdy nie przestanie Cię zaskakiwać.

  • oryginalny zapach dla oryginalnej osobowości
  • dla kobiet i dla mężczyzn

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cytryna
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
osmanthus, akacja
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
nuty drzew
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

O marce Le Couvent Maison de Parfum

Poczuj aromat tajemnic przyrody dzięki w 100% wegańskim kosmetykom pielęgnacyjnym i ekskluzywnym zapachom, które powstają zgodnie z zasadami tradycyjnego francuskiego perfumiarstwa. Poczuj radość aromatycznej podróży z Le Couvent des Minimes.

Marka Le Couvent de Minimes powstała z inspiracji dawną historią. W 1614 roku został założony klasztor Couvent des Minimes Mane, w którym żył i studiował Louis Feullée, znany botanik króla Ludwika XIV. Zorganizował on kilka wypraw na różne kontynenty, aby nadać nazwy nowoodkrytym gatunkom roślin, które są dziś uważane za fundamenty współczesnej botaniki. Marka Le Couvent des Minimes odnosi się do właśnie tego okresu, nawiązuje do historii klasztornej botaniki i kładzie nacisk na użycie naturalnych składników.

Perfumy Le Couvent des Minimes to również wody kolońskie zawierające aż do 92% składników pochodzenia naturalnego. Ich czyste, eleganckie szklane flakony są zdobione symbolem przypominającym pieczęć szlachecką. Kosmetyki pielęgnacyjne Le Couvent des Minimes celebrują naturalne piękno i dotkną cię swoim zapachem niczym strzała Amora. Proste składy produktów zainspirowanych czystą przyrodą nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i są odpowiednie nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Recenzje Le Couvent Maison de Parfum Botaniques Aqua Majestae