Klej do rzęs

Filtr
Przedział cenowy

-

Marka
Promocje i prezenty
Ocena
  •   8
  •   1
  •   1

Klej do sztucznych rzęs odgrywa kluczową rolę w wydłużaniu rzęs! Wysokiej jakości klej umożliwia precyzyjną i łatwą aplikację rzęs, nie podrażniając powiek i zapewniając doskonałą trwałość przez cały dzień.

Jak dobrać najlepszy klej do rzęs?

Zawsze dobieraj go do rodzaju rzęs i okazji. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze sztucznymi rzęsami, wybierz przezroczysty klej do sztucznych rzęs, który potrzebuje więcej czasu, by zaschnąć. Przy jego aplikacji nie musisz się spieszyć ani obawiać ciemnych smug pod oczami. Jeśli zależy Ci na efektywnym makijażu i uwodzicielskim spojrzeniu, postaw na czarny klej do rzęs, który sprawi, że rzęsy będą sprawiały wrażenie gęstszych, podkreślając piękno Twoich oczu!

Masz bardziej wrażliwe oczy? Nie musisz rezygnować ze sztucznych rzęs. Wypróbuj kleje do rzęs do oczu wrażliwych, z oznaczeniem sensitive, które nie podrażniają oczu ani powiek. Do rzęs na stałe wybierz wyjątkowo trwały klej do rzęs przedłużanych metodą permanentną, a do naturalnych wyglądających kępek rzęs stosuj klej do sztucznych rzęs w kępkach.