Sera i kremy z jadem żmii

Sera i kremy z jadem żmii
Filtr

Anti-aging bez igieł i zabiegów chirurgicznych! Kosmetyki z jadem węża to szybki, bezpieczny, skuteczny i bezbolesny sposób na „wymazanie” zmarszczek ze skóry i przywrócenie jej młodzieńczego wyglądu.

Jad węża walczy ze zmarszczkami i przejawami starzenia się skóry dzięki wysokiej zawartości enzymów, peptydów i aminokwasów. Syntetyczna postać jadu żmii, znana jako SYN-AKE, została opracowana w Szwajcarii i jej działanie oparte jest na procesie porażenia mięśni, co wstrzymuje powstawanie nowych zmarszczek. Ten syntetyczny neuropeptyd znajduje często zastosowanie w obecnej kosmetologii anti-aging.

Sera i kremy z jadem żmii są popularniejsze nawet od botoksu, przede wszystkim dlatego, że pozwalają na utrzymanie ruchu mięśni twarzy i mimikę.

Właściwości kosmetyków z jadem żmii:

  • Wygładzają kontury twarzy.
  • Nawilżają, regenerują i głęboko odżywiają skórę.
  • Redukują zmarszczki i zapobiegają ich powstaniu.
  • Wspomagają niwelowanie oznak starzenia się skóry.
  • Ujednolicają koloryt cery.

Co sprawdzi się lepiej: serum czy krem do twarzy z jadem żmii?

Oba produkty doskonale sprawdzą się osobno, ale stosowane razem zapewnią jeszcze lepsze efekty. Serum z jadem węża jest bardziej skoncentrowane niż kremy, a przez to skuteczniejsze. Formuła serum nie zapewnia jednak skórze idealnego odżywienia, dlatego eksperci zalecają jednoczesne stosowanie kremu z jadem żmii, który odżywi i nawilży skórę.

Wybieraj z szerokiej oferty serów, masek, a także kremów do twarzy oraz kremów pod oczy z jadem żmii!