Krem do tatuażu

Chroń swoją wytatuowaną skórę przed blaknięciem i zapewnij jej odpowiednią pielęgnację! Stosuj regularnie kremy do tatuaży o łagodzących i nawilżających właściwościach oraz produkty przeciwsłoneczne do tatuażu, które chronią skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Postaw na wysokiej jakości kosmetyki z oferty notino.pl, które zachowają intensywność barw tatuażu na długo.

Dlaczego warto stosować krem na tatuaż?

  • Nawilża skórę i wygładza ją.
  • Odżywia skórę.
  • Łagodzi podrażnioną skórę.
  • Chroni intensywność i nasycenie kolorów.

Nie zapomnij stosować dobrej jakości produktów przeciwsłonecznych na wytatuowanej skórze!

Tatuowana skóra potrzebuje specjalistycznego wsparcia i ochrony przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych – przede wszystkim słońca, które niszczy pigmenty barwników, stosowanych w tatuażach. Dlatego na wytatuowaną skórę warto stosować produkty z wysokim filtrem UV, które pozwolą zachować nasycenie i intensywność kolorów oraz będą zapobiegać uszkodzeniom skóry.

Jak często należy stosować kremy na tatuaże?

Tatuaż narusza integralność tkanki skórnej, która musi się zregenerować. Niezbędne w tym celu jest odpowiednie nawilżanie skóry, które zapewni dobrej jakości krem do tatuaży. Skóra nie będzie sucha, ale nie będzie również nadmiernie natłuszczona.

  • Przez pierwszy tydzień po tatuowaniu nawilżaj skórę 2-4 razy dziennie. W tym okresie skóra jest najwrażliwsza i warto wspomagać zachodzące w niej procesy regeneracji.
  • Przez następne tygodnie stosuj krem rano i wieczorem, w zależności od potrzeb.

Wybieraj produkty pielęgnacyjne do tatuaży marek Tannymaxx, House 99 czy Captain Fawcett, aby Twój tatuaż zachwycał bez względu na upływ czasu, a skóra promieniała zdrowiem.