Captain Fawcett

Marka ta zaczerpnęła swą nazwę od nazwiska nieustraszonego podróżnika i odkrywcy, kapitana Percy Fawcetta. W 1905 r. ślad o nim zaginął, po tym jak wyruszł na poszukiwanie tajemniczych źródeł rzeki Ubangi – jednego z głównych dopływów Kongo.

92 lata później na strychu pewnego domu została znaleziona zniszczona walizka z bardzo cenną zawartością. W walizce był między innymi kuferek zawierający przeróżne balsamy, maści i olejki, których Fawcett i jego towarzysze używali podczas swych wypraw. Oprócz tego w bagażu znaleziono również dzienniki z fascynującymi opowieściami o trudach, wytrwałości i odwadze w pokonywaniu przeciwności… ale także spisy egzotycznych składników, z których kapitan korzystał przy tworzeniu wspomnianych preparatów.

Dzięki temu obecnie w ofercie Captain Fawcett znajdziesz naprawdę unikatowe produkty, jak Moustache Wax (pomada do pielęgnacji wąsów) czy Beard Oil (łagodzi, nawilża i wzmacnia zarost i skórę). Na uwagę zasługują również perfumy „Fougère“ – niezwykle inspirujący i wyrafinowany zapach stworzony z myślą o prawdziwych mężczyznach.

Nic dziwnego, że kosmetyki Captain Fawcett szybko zyskały wielką sympatię, a ich skuteczność potwierdza cały szereg znanych osobistości ( np. DJ Simon Gerber czy model Ricki Hall). Marka Captain Fawcett jest idealna dla wszystkich mężczyzn, którzy pragną podkreślić swój image gentelmana, są wymagający i marzą o podróżach oraz odkrywaniu nieznanego.

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki Captain Fawcett.