Przejdź do głównej zawartości

Korloff

Korloff

Luksus zamknięty w zapachu – Korloff to francuska firma jubilerska, która zajmuje się tworzeniem luksusowej biżuterii, zegarków, spinek do mankietów, piór do pisania i niszowych perfum.

 

Dom jubilerski Korloff ma ciekawą historię związaną z największym na świecie, surowym, czarnym, dwustukaratowym diamentem, który otoczony jest aurą tajemniczości. Legenda mówi, że wyjątkowy diament należał do rosyjskiej rodziny szlacheckiej Korloff-Sapojnikoff, która, przed opuszczeniem Rosji w 1917 roku, przekazywała go sobie z pokolenia na pokolenie niczym amulet. Odważne kompozycje zapachowe perfum Korloff podkreślają i wzmacniają doznania, które przywołują luksusowe ozdoby tej marki. To połączenie luksusu, zmysłowości i prowokacji, które jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Na uwagę zasługuje woda perfumowana dla kobiet Korloff Gold, Korloff Lady lub ikoniczna Korloff Korlove. Również mężczyźni znajdą coś dla siebie. Odkryj klejnot zapachowy zamknięty w butelce wody toaletowej Korloff in White lub zakochaj się w wodzie perfumowanej dla mężczyzn Korloff Pour Homme. Daj się ponieść niebanalnym kompozycjom i pozwól sobie na zapach luksusu.

cały tekst ukryć tekst