Przejdź do głównej zawartości

Kérastase Specifique Divalent

NIEKOŃCZĄCA SIĘ WALKA Z PRZETŁUSZCZAJĄCYMI SIĘ WŁOSAMI

Tłusta skóra głowy często blokuje drogę do zdrowych, pięknych włosów.

Jeśli stosujesz nieodpowiednie produkty, umyte włosy szybko tracą świeżość u nasady, co zmusza do ponownego mycia głowy. Ale mycie włosów produktami, które nie zapewniają skórze głowy właściwej równowagi, jedynie stymuluje ją do zwiększonej produkcji sebum. Wkrótce Twoje włosy potrzebują kolejnego mycia. Jednak teraz to się zmieni...

ZAWSZE ŚWIEŻE WŁOSY

Kérastase przedstawia SPECIFIQUE DIVALENT, kompleksową pielęgnację do włosów przetłuszczających się u nasady i uwrażliwionych na długości. Trzy produkty, które na stałe równoważą produkcję sebum, jednocześnie zapewniając odpowiednie nawilżenie przesuszonym na długości włosom, by zapewnić im miękkość, odżywienie i świeży wygląd na długo.

cały tekst ukryć tekst

OPAKOWANIA W 100% Z RECYKLINGU I NADAJĄCE SIĘ DO PONOWNEGO PRZETWORZENIA

Marka Kérastase, oprócz troski o zdrowie i piękno włosów, znana jest ze swojego zaangażowania w naszą przyszłość i środowisko, w którym żyjemy. Wchodząc w nową erę odpowiedzialnego luksusu, produkuje kultowe opakowania do szamponów z tworzyw pochodzących w 100% z recyklingu*.

*Za wyjątkiem nakrętek, dodatków i barwników.

cały tekst ukryć tekst

3 KROKI DO ŚWIEŻYCH WŁOSÓW

IKONA ŚWIEŻOŚCI
SPECIFIQUE BAIN DIVALENT
Kąpiel do włosów regulująca produkcję sebum

Klasyczne szampony agresywnie odtłuszczają skórę głowy, co w konsekwencji stymuluje ją do wzmożonego wydzielania sebum. Lekka, kremowa formuła w kąpieli do włosów koi skórę głowy, hamując produkcję sebum, a jednocześnie odżywia włosy, które stają się uwrażliwione w wyniku częstego mycia.

 

cały tekst ukryć tekst

ODŚWIEŻAJĄCY DETOX
SPECIFIQUE ARGILE ÉQUILIBRANTE
Weekendowa glinka oczyszczająca

Utrzymanie przetłuszczającej się skóry głowy w równowadze wymaga czegoś więcej niż tylko regularnego mycia. Szampon oczyszczający z glinką, do stosowania raz w tygodniu, charakteryzuje się unikalną, kremowo-zieloną formułą o luksusowej, ziemistej teksturze, która pozostawia włosy miękkie i lśniące.

cały tekst ukryć tekst

ODŚWIEŻAJĄCE NAWILŻENIE
SPECIFIQUE MASQUE REHYDRATANT
Intensywnie nawilżająca maska żelowa

Nawet mocno przetłuszczające się u nasady włosy mogą jednocześnie być nadmiernie przesuszone na długościach i przy końcówkach, głównie z powodu częstego mycia nieodpowiednimi produktami. Wyjątkowa, lekka formuła maski o świeżym zapachu to nowa wersja intensywnego balsamu do włosów, który zapewnia włosom pielęgnację w tych partiach, które najbardziej tego potrzebują.

cały tekst ukryć tekst