Juliette has a gunAccessories napełnialny flakon z atomizerem

Juliette has a gun Accessories napełnialny flakon z atomizerem
Juliette has a gun Accessories napełnialny flakon z atomizerem
160,11

160,11 / 1 szt., w tym VAT
Kod: JHG1461 | Ponad 5 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 25.10.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 25.10.2021

Opis Juliette has a gun Accessories
Skład

Możesz mieć swój ulubiony zapach zawsze przy sobie. Napełniany pojemnik z atomizerem do perfum Juliette has a gun Accessories jest lekki i składany, dlatego z łatwością możesz go zabrać wszędzie ze sobą.

Właściwości:

  • łatwe napełnianie
  • elegancki design
  • idealny na podróż
  • kompaktowa wielkość

Sposób użycia:
Zdejmij z flakonu swojego zapachu górną część rozpylacza i nasadź na odkryty koniec wężyka napełniany pojemnik z atomizerem. Naciskając wielokrotnie, napompuj do całkowitego napełnienia.

Skład

Materiał
metal

O marce Juliette has a gun

Zapachy Juliette has a gun są inspirowane twórczością Williama Szekspira, ale typowy renesansowy romantyzm otrzymał tu nowoczesną oprawę. Sama nazwa marki symbolizuje niezależność i wolność, dając kobietom do ręki wyimaginowaną broń, aby mogły stawić czoła mężczyznom w odwiecznej walce płci, namiętności i miłości.

Ojcem marki Juliette has a gun jest Roman Ricci, wnuk sławnej projektantki Niny Ricci, której perfumy zachwyciły świat. W ten sposób do świata urody weszło w 2006 r. kolejne pokolenie z tej rodziny, łamiące reguły nowoczesnej sztuki perfumeryjnej. Uwagę przykuł na przykład zapach Juliette has a gun Not a perfume, oparty na jednym składniku – ambroksanie.

Projekty flakonów, interesujący koncept, osobowość głównego twórcy i ogólny image czyni z marki Juliette has a gun swoistą platformę dla kobiet, które potrafią się cenić, nie boją się prowokacji, a przy tym wszystkim pozostają kobiece.

Recenzje Juliette has a gun Accessories