Jeanne Arthes Colonial Club woda toaletowa dla mężczyzn

7×
Jeanne Arthes Colonial Club woda toaletowa dla mężczyzn
Jeanne Arthes Colonial Club woda toaletowa dla mężczyzn
Wyprzedaż
100 ml
36,90

36,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: JAR4644 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 14.04.2021
Nasze sklepy
już jutro środa 14.04.2021

Opis Jeanne Arthes Colonial Club
Skład

Jeanne Arthes Colonial Club to elegancka, świeża i promienna woda toaletowa dla mężczyzn o wibrującym charakterze, która zapewni Tobie i Twojemu otoczeniu niepowtarzalną ucztę dla zmysłów.

  • świeży, drzewny zapach
  • dla nowoczesnego i eleganckiego mężczyzny
  • nadaje się na każdą okazję

Skład zapachu
Męską wodę toaletową Jeanne Arthes Colonial Club otwiera promienna esencja mięty, delikatnie skropiona świeżą cytryną. Upojny jaśmin uzupełniają ponętne, owocowe aromaty. Całość podkreśla egzotyczna woń rozgrzewającej paczuli, która w połączeniu z cedrem i piżmem tworzy niezwykle pociągającą kompozycję zapachową.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
mięta, cytryna
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, nuty owocowe
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, cedr, piżmo
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

O marce Jeanne Arthes

Francuskie perfumy Jeanne Arthes to symbol prestiżu i dobrego gustu. Jeśli zatem poszukujesz perfum, które otacza wyjątkowy czar i wdzięk, to perfumy Jeanne Arthes z pewnością Cię zachwycą.
Perfumy Jeanne Arthes zawierają składniki roślinne pochodzące prosto z Prowansji. Wyróżniają się przemyślaną kompozycją, urzekającym aromatem i niezwykłą trwałością. Wszystko to sprawia, że perfumy Jeanne Arthes dostarczają prawdziwie luksusowych doznań.
Firma Jeanne Arthes została założona w 1978 roku we francuskim Grasse i bardzo szybko się rozwinęła. W 1987 roku dzięki wielkiemu sukcesowi i zainteresowaniu klientów, środki finansowe pozwoliły na zakup własnych zakładów produkcyjnych w Grasse. W 1995 roku perfumy Jeanne Arthes pojawiły się na masowym rynku na całym świecie.  

Recenzje Jeanne Arthes Colonial Club7