Odkryj Scandal by Night

Scandal by Night marki Jean Paul Gaultier to esencja słynnej paryskiej dzielnicy Pigalle. Zainspirowała ona wielu artystów, uwielbia ją też sam J. P. Gaultier. Zapach uosabia tutejsze nocne życie, które uwalnia legendarną paryską kobiecość i wyrafinowanie. Ta uzależniająca miodowa mieszanka drzewa sandałowego, fasoli tonka i odurzającej tuberozy ucieleśnia uczucie pełnej wolności.

cały tekst ukryć tekst

O marce Jean Paul Gaultier

Twórczość francuskiego projektanta mody Jeana Paula Gaultiera jest ucieleśnieniem buntu, zmysłowości i wolności. Luźny styl ulicy przeniósł na pokazy mody a modę z wybiegów z powrotem na ulicę. Nie na darmo zdobył przezwisko „enfant terrible“ mody.

Pierwszą własną kolekcję Jean Paul Gaultier zaprezentował już w połowie 80-lat ubiegłego wieku. Później projektował kultowe już dziś stroje dla Madonny, czy też kostiumy do wielu filmów.

Typowe cechy swoich kolekcji przenosi też do kompozycji zapachowych, które zaskakują od ponad 20 lat. Pierwsze perfumy Jean Paul Gaultier pojawiły się w 1993 r. i do dziś marka kontynuuje tradycję udanych zapachów. Na przykład ekscentryczna woda perfumowana Jean Paul Gaultier Scandal z 2017 r. znów prowokuje cały świat.

cały tekst ukryć tekst

Posortowano według bestsellerów według ceny