Jaguar Pace Accelerate woda toaletowa dla mężczyzn

1×
Jaguar Pace Accelerate woda toaletowa dla mężczyzn
Jaguar Pace Accelerate woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml
85,90

85,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: JAG00456 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 26.04.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 26.04.2021

Opis Jaguar Pace Accelerate
Skład

Adrenalina, która pojawia się w Twoim krwiobiegu po dodaniu gazu, wydzielać się będzie również za każdym razem, kiedy sięgniesz po męską wodę toaletową Jaguar Pace Accelerate ‒ nawet jeśli nie siedzisz za kierownicą. Zapewnij sobie przypływ pobudzających hormonów, energii i koncentracji. Gotowi, do startu, start!

  • aromatyczny zapach fougère dla miłośników szybkich aut
  • dla mężczyzn podejmujących wyzwania, którzy lubią stawać w centrum uwagi
  • idealny do noszenia w ciągu dnia

Skład zapachu
Już wstępne nuty pobudzą w Tobie chęć przyspieszenia dzięki słodkawej, cytrusowej bergamocie, mandarynce i drzewku cytrynowemu. Kompozycja zapachowa nie zwalnia ani na moment, nawet kiedy na prowadzenie wysuwają się pikantne akordy białego pieprzu i kolendry. Ciepła fala drzewnej wetywerii i piżma będzie Ci towarzyszyć do samej mety.

Historia zapachu
Dynamika i prędkość samochodów sportowych Jaguar stała się inspiracją do powstania zapachu Jaguar Pace Accelerate. Ta zmysłowa, aromatyczna woda toaletowa została stworzona dla wszystkich mężczyzn o niepowtarzalnej charyzmie, którym nie brakuje pewności siebie. Zapach stanowi nieodparte wyzwanie, by przyspieszyć, ponieważ to jedyny sposób, aby uzyskać właściwe tempo!

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka, mandarynka, drzewo cytrynowe
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
kolendra, biały pieprz
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, wetiweria
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Jaguar

Perfumy Jaguar | Jaguar – Firma samochodowa Jaguar z Wielkiej Brytanii została założona w 1922 roku, ale nazwę Jaguar posiada od 1945 roku. Sir William Lyons i William Walmsley rozpoczeli produkcję samochodów sportowych, które z biegiem czasu stały się najbardziej luksusowymi. Samochody marki Jaguar posiada wiele ważnych osobistości, gwiazd showbiznesu. Pierwsze perfumy marki Jaguar pojawiły się na rynku w 1986 roku. Podobnie jak samochody są  wysokiej jakości, oryginalne, pełne mocy i luksusu. Zapachy Jaguar to nie tylko zapachy dla mężczyzn, ale również świeże, oryginalne serie dla kobiet.

Recenzje Jaguar Pace Accelerate1