Przejdź do głównej zawartości

Jaguar

jaguar

Perfumy męskie Jaguar są dokładnie takie, jak kultowe samochody tej marki – dynamiczne, męskie, pełne emocji. Nie można również nie wspomnieć o charakterystycznym, perfekcyjnym i ponadczasowym designie. 

Pierwszy luksusowy Jaguar wyjechał na brytyjskie ulice w roku 1935. W tym czasie jeszcze jako marka firmy Swallow Sidecar Company, produkującej między innymi boczne przyczepy do motocykli, którą w roku 1922 założyli Sir William Lyons i William Walmsley. Po II wojnie światowej przedsiębiorstwo przemianowano na Jaguar Cars Limited. 

W roku 1988 wprowadzono na rynek pierwsze perfumy Jaguar o nazwie Jaguar for Men. Emanowały akordami bazylii, przypraw i ciepłego drzewa, szybko zyskując popularność wśród miłośników szybkich samochodów. W kolejnych latach dołączyły do nich inne charyzmatyczne kompozycje – aromatyczna woda toaletowa Jaguar Pace z rozmarynem i pieprzem, orientalny Jaguar Classic o świeżym aromacie cytrusów, korzenne perfumy o owocowych i drzewnych akordach Jaguar Classic Gold, czy orientalno-drzewne Jaguar Vision, które urzekają idealną harmonią nut ananasa, jabłka i drzewa sandałowego.

cały tekst ukryć tekst