GivenchyOrganza woda perfumowana dla kobiet

96×
Givenchy Organza woda perfumowana dla kobiet
Givenchy Organza woda perfumowana dla kobiet
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
426,00

Zaoszczędź 27%
50 ml
306,90

W magazynie | 613,80 / 100 ml, w tym VAT | Kod: GIV0108

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

1
Upominek dla Ciebie
Kosmetyczka w prezencie przy zamówieniu Givenchy za minimum 340 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
wtorek 7.12.2021
Nasze sklepy
poniedziałek 6.12.2021

W każdej kobiecie kryje się bogini, trzeba ją tylko w sobie odnaleźć. Może w tym pomóc damska woda perfumowana Givenchy Organza, której klasyczny, czysty i elegancki zapach pełen kwiatów, wanilii i nut ambry, ucieleśnia nieprzemijające kobiece piękno.

  • orientalny kwiatowy zapach
  • oddaje hołd bogini, kryjącej się w każdej kobiecie
  • wprowadzony na rynek w 1997 roku

Skład zapachu
Orientalna, kwiatowa kompozycja zapachowa otwiera się odurzającymi nutami jaśminu. Potem pojawia się zniewalająca gardenia. W podstawie zapachu, pozostawiającej na skórze najtrwalszy ślad, główną rolę odgrywa łagodna wanilia, która dosłownie pieści zmysły.

Historia zapachu
Podobnie jak sam zapach, będący kwintesencją kobiecości, także jego oryginalny flakon przypomina kształtem kobiece krągłości. Autorką kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe, flakon zaprojektował Serge Manseau.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
jaśmin
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
gardenia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wanilia
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

Luksusowa odzież, wysokiej jakości kosmetyki i wspaniałe perfumy. To francuska marka Givenchy, która od ponad 60 lat oddaje hołd modzie i urodzie. Motywuje do znalezienia własnego, charakterystycznego stylu i pozostania sobą.

Historia marki Givenchy rozpoczęła się w Paryżu w roku 1952, kiedy projektant Hubert de Givenchy założył dom mody, noszący jego imię. W 1953 roku Hubert de Givenchy spotkał Audrey Hepburn i rozpoczęła się ich bliska współpraca. Dla wspaniałej Audrey, która szybko stała się jego muzą, Givenchy projektował kostiumy filmowe i ubierał ją na różne okazje.

W 1957 roku Givenchy przedstawia zapach L'Interdit, który pierwotnie dedykowany był tej pełnej uroku aktorce. Tak powstała firma Parfums Givenchy. Niebawem w ofercie marki pojawiły się inne niezapomniane perfumy, a w 1989 roku marka Givenchy rozszerzyła swój asortyment o kosmetyki.

Oprócz legendarnego Givenchy L'Interdit, który obecnie ma już nową, bardziej nowoczesną interpretację w postaci zapierającej dech w piersiach kwiatowej kompozycji zapachowej, popularnością cieszą się również Givenchy Irresistible i Gentleman Givenchy.

Perfumy Givenchy są ponadczasowe i w wyjątkowy sposób podkreślają charakter noszącej je osoby, tworząc oryginalny podpis olfaktoryczny, który sprawi, że staniesz się niezapomniana.