Przejdź do głównej zawartości

Wybierz najlepszą szczoteczkę FOREO Luna, dopasowaną do Twojego rodzaju skóry i stylu życia.

FOREO LUNA 3 DLA INTENSYWNIE ODMŁADZAJĄCEGO EFEKTU

 
LUNA 3 to najbardziej przyjazne urządzenie elektroniczne w świecie piękna. Charakteryzuje się jeszcze dłuższymi i bardziej miękkimi wypustkami niż jej poprzednicy i dociera nawet do trudno dostępnych miejsc. Funkcja masażu ujędrniającego nie tylko rozluźni Twoje mięśnie twarzy, ale również poprawi krążenie krwi i dotleni skórę, zapewniając jej młodzieńczy wygląd.
 

KUP TERAZ

cały tekst ukryć tekst

FOREO LUNA mini 3 DLA NATYCHMIASTOWEGO ROZŚWIETLENIA

 
 LUNA mini 3 rozświetli Twoją cerę i doda Ci pewności siebie w zaledwie 30 sekund! Nawet kiedy się spieszysz, dzięki nowej funkcji głębokiego oczyszczania szybko usunie z powierzchni skóry wszelkie zanieczyszczenia i przywróci jej naturalny blask.
 

KUP TERAZ

cały tekst ukryć tekst

FOREO LUNA 2 DLA SUPER SKUTECZNEJ PIELĘGNACJI

 
  Bez względu na to, czy masz wrażliwą, przetłuszczającą się, normalną czy mieszaną skórę, LUNA 2 to urządzenie przeznaczone właśnie dla Ciebie. Oprócz delikatnego złuszczania i rozświetlania cery, szczoteczka oczyszczająca pozwala również na odmładzający masaż, który ujędrni Twoją skórę i podniesie kontury twarzy.
 

KUP TERAZ

cały tekst ukryć tekst

FOREO LUNA mini 2 DLA PRZYWRÓCENIA NATURALNEGO BLASKU CERY

 
   Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z intensywną pielęgnacją cery lub chcesz poprawić jej efektywność, wybierz ten uroczy model. Charakteryzują go 3 strefy czyszczące, które zapewnią dokładne oczyszczenie i wyraźne rozświetlenie każdego rodzaju skóry.
 

KUP TERAZ

cały tekst ukryć tekst

FOREO LUNA 2 Professional – DOMOWY SALON URODY

  
   LUNA 2 Professional została zaprojektowana tak, aby wzmacniać skuteczność produktów do pielęgnacji i zapewniać efekt niczym z salonu piękności. Większa powierzchnia oczyszczająca szczoteczki pozwala na wyjątkowy odmładzający masaż, który ujędrni Twoją skórę. 
 

KUP TERAZ

cały tekst ukryć tekst

FOREO LUNA go DLA PIĘKNA W PODRÓŻY

  
  LUNA go z łatwością dostosowuje się do dynamicznego stylu życia, a zatem będzie idealnym wyborem dla osób, które często podróżują. To przenośne i kompaktowe urządzenie szybko i z łatwością usunie wszelkie zanieczyszczenia i makijaż, sprawiając, że Twoja skóra stanie się bardziej jędrna i elastyczna.
 

KUP TERAZ

cały tekst ukryć tekst

FOREO LUNA fofo DLA FANÓW INTELIGENTNYCH APLIKACJI

 
 
    LUNA fofo wyposażona jest w dwa pozłacane czujniki, które oceniają stan skóry, przesyłając informację do aplikacji FOREO, która następnie proponuje unikatową, w 100% indywidualną procedurę oczyszczania skóry. W efekcie Twoja skóra może uzyskać dokładnie taką pielęgnację, jakiej potrzebuje.
 

KUP TERAZ

cały tekst ukryć tekst

FOREO LUNA play plus – DRZWI DO ŚWIATA FOREO

 
    LUNA play plus to dostępny cenowo, bazowy model z tej serii, stanowiący doskonały pomysł na prezent dla każdego. Bez względu na rodzaj skóry, szczoteczka dokładnie ją oczyści, wygładzi i perfekcyjnie przygotuje do dalszych etapów pielęgnacji w ciągu zaledwie jednej minuty.
 

KUP TERAZ

cały tekst ukryć tekst