Escentric Molecules Escentric 02 woda toaletowa unisex + Case

17×
Escentric Molecules Escentric 02 woda toaletowa unisex + Case
Escentric Molecules Escentric 02 woda toaletowa unisex + Case
30 ml
228,90

763,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ECN0111 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod notino15 i zyskaj 15% zniżki na swoje ulubione perfumy. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 3.08.2021
Nasze sklepy
już jutro wtorek 3.08.2021

Opis Escentric Molecules Escentric 02
Skład

Żyj na własnych zasadach. Nie przejmuj się opiniami innych. Nie oglądaj się za siebie. Woda toaletowa unisex Escentric Molecules Escentric 02 jest jak stworzona dla wszystkich, którzy nie znają granic. Jej kompozycja zapachowa jest odpowiednia dla mężczyzn i kobiet. Ponieważ w świecie zapachów niszowych granice nie istnieją.

  • postmodernistyczny zapach bazujący na nowoczesnych składnikach syntetycznych
  • drzewny i ambrowy, ale jednocześnie lekki
  • pięknie rozwija się przy ciepłej pogodzie

Skład zapachu
Zapach Escentric 02 zawiera najwyższe możliwe stężenie Ambroksanu (13,5%), syntetycznej cząsteczki o zapachu przypominającym ambrę. Ambroksan jest zmieszany z hedione, czyli zieloną, jaśminową cząsteczką, zapewniającą odświeżający efekt, przypominający gin z tonikiem. Wytrawny drzewny i ciepły charakter zapach zyskuje dzięki Iso E Super, cząsteczce, która pachnie jak zatemperowany ołówek.

Historia zapachu
Niemiecka marka perfum niszowych Escentric Molecules została założona w 2006 roku. Geza Schoen postanowił wejść na rynek z prowokującą koncepcją, powstałą w odpowiedzi na sposób, w jaki współcześnie są wytwarzane i sprzedawane perfumy. Jego celem jest demistyfikacja całego procesu. Wszystkie perfumy marki Escentric Molecules są absolutnie niezwykłe i prowokacyjne. 

Skład

Złożenie
ambroxan, jaśmin, Iso E Super
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

O marce Escentric Molecules

Perfumy Escentric Molecules w 2006 roku, gdy po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek, z dnia na dzień stały się autentycznym światowym fenomenem. Ich sukces tkwi w absolutnie wyjątkowym składzie, który często bazuje na sile jednego niepowtarzalnego składnika zapachowego. Właśnie ten minimalizm sprawia, że zapach Escentric Molecules jest tak niezwykły.

Escentric Molecules oddaje hołd perfumiarstwu jako sztuce chemii. Molekuła zapachowa Iso E Super, która jest kluczowym składnikiem tych perfum niszowych, została stworzona w laboratoriach już w 1973 roku.

Przez świat perfumiarstwa była jednak ignorowana aż do czasu, gdy po raz pierwszy wyizolował ją berliński perfumiarz Geza Schoen. Stworzył 2 zapachy - Escentric Molecules Molecule 01 i Escentric Molecules Molecule 02, które łączy właśnie ten specjalny składnik zapachowy.

Perfumy niszowe Escentric Molecules mają długo utrzymujący się, trwały zapach i są jak stworzone dla osób, poszukujących czegoś ekstrawaganckiego i oryginalnego. Ich niepowszedni zapach wyczaruje na każdej skórze niepowtarzalną historię.

Recenzje Escentric Molecules Escentric 0217