Davidoff Adventurewoda toaletowa dla mężczyzn

133×
Davidoff Adventure woda toaletowa dla mężczyzn
Davidoff Adventure woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
295,00

Zaoszczędź 71%
100 ml
86,00

86,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: DDF0007 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 13.08.2020
Nasze sklepy
już jutro czwartek 13.08.2020

Opis perfum Davidoff Adventure
Skład

Woda toaletowa Davidoff Adventure to pełen charyzmy atrakcyjny zapach dla prawdziwych mężczyzn, którzy czerpią energię z natury, kochają przygody i nic nie jest w stanie ich zatrzymać.

  • świeży, drzewno-korzenny zapach
  • dla nowoczesnego miłośnika przygód
  • nadaje się do noszenia na co dzień i na specjalne okazje

Skład zapachu
Wstęp wody toaletowej odświeży Cię kombinacją cytryn, mandarynek i bergamoty, uszlachetnionych mieszanką liści herbaty i wyrazistego czarnego pieprzu. Niezwykłe serce zapachu tworzą pikantne papryczki pimento oraz nasiona sezamu. Całość kompozycji oparta jest na drzewie cedrowym i wetiwerze, zmysłowo podkreślonym delikatnym, białym piżmem.

Historia zapachu
Zapach Adventure inspirowany jest nieokiełznaną przyrodą, doświadczeniem dalekich i egzotycznych podróży oraz szorstkością mężczyzny, który choć wiele przeżył, wciąż szuka nowych doznań. Twarzą tego zapachu, wprowadzonego na rynek w roku 2008, został aktor i niestrudzony podróżnik motocyklowy Ewan McGregor.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
pieprz, cytryna, yerba mate, bergamotka, mandarynka, liście herbaty
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
sezam, nuty przypraw
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria, cedr, białe piżmo
Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne

O marce Davidoff

Perfumy Davidoff noszą imię założyciela marki, Zino Davidoffa, nazywanego swego czasu królem cygar. Firma tytoniowa, którą Zino przejął po ojcu, w latach 80’ weszła na rynek perfum. Mała rodzinna firma szybko się rozrosła, a marka Davidoff zyskała wielką popularność, nawet poza rodzimą Szwajcarią.

Dziś w ofercie firmy Davidoff można znaleźć dziesiątki różnych zapachów, w tworzeniu których uczestniczyli najlepsi światowi perfumiarze. Największy sukces odniosła kolekcja Davidoff Cool Water, która wywołała wręcz małą rewolucję w świecie perfum. Poszczególne zapachy Davidoff mają niepowtarzalny charakter, lecz każdy z nich wzbudzi w Tobie pragnienie, by żyć bardziej intensywnie.

Sam Zino Davidoff by mistrzem sztuki życia. Podróżował po całym świecie, każdy jego dzień był przygodą i wyzwaniem. Wszystko to zawarł w swojej twórczości. Nazwisko Davidoff oznacza radość, ponadczasowy styl i smak nowych odkryć. Davidoff znaczy przeżyć życie w pełni.

Recenzje Davidoff Adventure