CuraproxEnzycal 1450 pasta do zębów

4×
Curaprox Enzycal 1450 pasta do zębów
Curaprox Enzycal 1450 pasta do zębów
75 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CUR0186

Spraw, by Twoje zęby były nie tylko doskonale czyste, ale również skutecznie chronione przed próchnicą. Pasta do zębów Curaprox Enzycal 1450 zapewnia podwójną ochronę przed próchnicą dzięki wysokiej zawartości fluorku sodu i laktoperoksydazy, która wspomaga naturalną zdolność śliny do eliminowania rozwoju bakterii. Pasta do zębów pielęgnuje dodatkowo jamą ustną, a także wspomaga regenerację śluzówki przy aftach.

Właściwości:

  • dokładnie oczyszcza zęby i chroni je przed próchnicą
  • średni stopień ścieralności
  • pomaga chronić błonę śluzową przed podrażnieniami
  • regeneruje śluzówki przy aftach
  • przyjemnie odświeża oddech
  • odpowiedni dla osób powyżej 12 lat

Skład:

  • 1450 ppm fluorku sodu – profilaktyka przeciwpróchnicza
  • system laktoperoksydazy – stymuluje cyrkulację śliny i jej naturalną funkcję ochronną
  • bez SLS

Sposób aplikacji:
Nałóż pastę na szczoteczkę i myj zęby okrężnymi ruchami przez co najmniej 2 minuty. Następnie wypłucz usta wodą.

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.
Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.
Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.
Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.
Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.
Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.