Curaprox 1560 Softszczoteczki do zębów

10×
Curaprox 1560 Soft szczoteczki do zębów 3 szt.
Curaprox 1560 Soft szczoteczki do zębów 3 szt.
warianty kolorystyczne 3 szt.
49,90

Kod: CUR01121 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 16.07.2020
Nasze sklepy
czwartek 16.07.2020

Opis produktu Curaprox 1560 Soft

Wypróbuj delikatniejsze podejście do swoich zębów. Szczoteczki do zębów Curaprox 1560 Soft posiadają równe włókna z zaokrąglonymi końcówkami, które pozwalają na bardzo delikatne czyszczenie zębów, bez ryzyka uszkodzenia szkliwa. Włókna składają się z opatentowanego materiału CUREN®, który w przeciwieństwie do nylonu nie zmienia swoich właściwości nawet po zamoczeniu i zachowuje swój kształt na dłuższy czas.

Delikatnie przekrzywiona główka szczoteczki z elastyczną szyjką umożliwia łatwe czyszczenie również niedostępnych miejsc, jak na przykład tył przednich zębów czy tylne zęby trzonowe.

Właściwości:

  • 1560 zaokrąglonych włókien CUREN® o średnicy 0,15 mm
  • delikatnie czyści zęby łącznie z fragmentem między zębem a dziąsłem
  • nie uszkadza szkliwa zębów ani dziąseł
  • elastyczna szyjka i ośmiokątny uchwyt umożliwiają mycie zębów pod optymalnym kątem

Sposób użycia:
Na wilgotną szczoteczkę do zębów nanieś pastę i czyść zęby ze wszystkich stron wykonując delikatne, okrężne ruchy. Następnie wypłucz usta wodą.

O marce Curaprox

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.
Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.
Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.
Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.
Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.
Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.

Recenzje Curaprox 1560 Soft