Cristiano Ronaldo CR7 woda toaletowa dla mężczyzn

4×
Cristiano Ronaldo CR7 woda toaletowa dla mężczyzn
Cristiano Ronaldo CR7 woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml
101,50

101,50 / 100 ml, w tym VAT
Kod: RON0023 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 13.04.2021
Nasze sklepy
wtorek 13.04.2021

Opis Cristiano Ronaldo CR7
Skład

Pełna pasji woda toaletowa Cristiano Ronaldo CR7 jest doskonałym wyborem dla mężczyzny, dla którego ważna jest prędkość, dynamika i spontaniczna energia. W zapachu przenikają się typowo męskie elementy w nieoczekiwanych kontrastach.

  • intensywny i korzenny zapach
  • dla namiętnego i pełnego temperamentu mężczyzny
  • idealny do noszenia w ciągu dnia i wieczorem

Skład zapachu
Świeże nuty lawendy i bergamotki kontrastują w nucie głowy ze zniewalającymi esencjami kardamonu i piołunu. W sercu wody toaletowej ukrywa się męski irys i słodki cynamon. W nutach głębi wyczujesz nuty bursztynu wzmocnione rozgrzewającym drzewem sandałowym, wanilią i piżmem. Całej kompozycji zapachowej towarzyszy lekko szczypiący aromat tytoniu.

Historia zapachu
Woda toaletowa CR7 jest częścią unikalnej kolekcji zapachów gwiazdy futbolu Cristiano Ronaldo. Wyraża jego osobowość i wewnętrzną siłę. Zapach wprowadzono na rynek w 2017 roku.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
lawenda, kardamon, bergamotka, bylica pospolita
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
cedr, cynamon, tytoń, irys
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
bursztyn, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo
Grupy zapachów
aromatyczne

O marce Cristiano Ronaldo

Międzynarodowa gwiazda klubu Real Madryt Cristiano Ronaldo, obecnie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, jest również ważną osobistością świata mody, a od niedawna także zapachów. Wieloletnie starania, by stworzyć swój własny indywidualny zapach, przyniosły sukces.
Cristiano Ronaldo dołączył do branży perfumeryjnej i podjął się stworzenia debiutanckiego zapachu Cristiano Ronaldo Legacy. Pasja i chęć pozostawienia trwałego wrażenia były czynnikami decydującymi przy tworzeniu zapachu, który doskonale odzwierciedla ponadczasowy i osobisty urok piłkarza. Klasyczny, charyzmatyczny, męski zapach jest debiutem Ronaldo w dziedzinie perfum.
W skład portfolio wchodzi woda toaletowa, żel pod prysznic, a także woda i balsam po goleniu. Jego pierwszy zapach odzwierciedla luksusowe i bogate egzotyczne nuty otoczone tajemniczą ciemnością. Kompozycja zapachowa uzyskuje kontrastującą świeżą lekkość połączoną ze zmysłowością dzięki dodatkom lawendy, jabłka i cynamonu. Cristiano Ronaldo jest synonimem produktów najwyższej jakości i również jego zapach odzwierciedla styl charyzmatycznego mężczyzny.  

Recenzje Cristiano Ronaldo CR74