Przejdź do głównej zawartości
Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu woda toaletowa dla kobiet
Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu woda toaletowa dla kobiet
Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu woda toaletowa dla kobiet
Głowa
kocanki
Serce
konwalia, nuty morskie, piasek
Podstawa
nuty morskie
Grupy zapachówaromatyczne, wodne

Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu to oryginalny zapach dla kobiet, który ukazał się w sprzedaży w 1992 roku. Jest to bardzo specyficzna i niecodzienna kompozycja z kwiatów, chłodnego morskiego wiatru i przyjemnego aromatu piasku. Aqua Motu jest czasami zaliczany do zapachów uniseksowych, bowiem dobrze odświeża i uspokaja ciało oraz duszę, a nie posiada jakichkolwiek akcentów słodyczy. Perfumy marki Comptoir są przeznaczone dla wszystkich odważnych osób, bez względu na wiek i płeć, które chcą się różnić od innych.

Chłodny poranek na morskiej plaży. Słońce nie przekroczyło linii horyzontu, przybrzeżne fale pienią słoną wodę, a Ty czujesz przyjemny wiatr we włosach. Wszystkie harmonijne chwile i wspomnienia na czas spędzony nad oceanem skrywają się we flakonie, który posiada design taki sam jak pozostałe perfumy marki Comptoir. Prosty kształt, metaliczny blask i niebieski kolor są wyrazem świeżości, egzotyki i chłodzącej siły przyrody. Takie są perfumy Aqua Motu.

Górne tony rozpoczynają swoją długą podróż nad brzegiem morza od delikatnego aromatu kocanki. Do niej dołącza delikatny akord konwalii. Jedyne w swoim rodzaju połączenie delikatności i miękkości stopniowo przemienia się w oryginalną świeżość i przyjemną, chłodzącą moc tonów morza i piasku. Słono - słodki aromat na końcu jest wzmocniony kolejną dawką tonów morza, które lekko uspokoją Twoje zmysły. Aqua Motu to woda toaletowa, która odznacza się bardzo dobrą trwałością. Harmonijne akordy poczujesz ze swojej skóry przez wiele godzin po aplikacji.

Choć perfumy Comptoir mogą wydawać się tanim dodatkiem, jest całkowicie przeciwnie. Cudowną serię Sud Pacifique polubiły takie gwiazdy jak Britney Spears, Nicole Kidman i wiele innych. Udane kompozycje odznaczające się wysoką jakością i składające się z akordów owoców, kwiatów, drzew oraz pozostałych składników, są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, i o różnym podejściu do życia. Rozmaite zapachy Comptoir czerpią inspirację ze wszystkich krańców świata, odległych wysp i egzotycznych krain.

Perfumy Aqua Motu były inspirowane ogromną siłą oceanu. Niecodzienny aromat piasku i oceanu powoduje przyjemne i oryginalne wrażenie. Perfumy marki Comptoir przypadną do gustu wszystkim odważnym osobom, które chodzą własnymi ścieżkami i nie lubią pozostawać w cieniu innych. Bądź wyjątkową osobą z niecodziennym zapachem Aqua Motu, który znajdziesz na naszej stronie internetowej w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Comptoir Sud PacifiqueAqua Motu woda toaletowa dla kobiet

Darmowa dostawa
573,30
Korzystniej o 8%
100 ml
526,30

Ponad 5 szt. w magazynie | 526,30 / 100 ml, zaw. VAT | Kod: CMP0014
1
Chcę dowiedzieć się więcej o grawerowaniu
InPost Paczkomat® 24/7
wtorek 28.05.2024
Nasze sklepy
środa 29.05.2024