Cerruti 1881 Riviera woda toaletowa dla mężczyzn

2×
Cerruti 1881 Riviera woda toaletowa dla mężczyzn
Cerruti 1881 Riviera woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml

Kod: CRT00943 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Cerruti 1881 Riviera
Skład

Ściągaj na siebie uwagę w każdym pomieszczeniu. Tłum się rozstępuje, a setki osób wiodą za Tobą pełnym podziwu wzrokiem. Fantazję tę oddaje męska woda toaletowa Cerruti 1881 Riviera, pełna głębokich tonów zapachowych, wśród których dominują wetyweria, bergamota i wyjątkowe akordy paczuli.

  • aromatyczny szyprowy zapach
  • dla pewnych siebie, współczesnych mężczyzn
  • doskonały zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje

Skład zapachu:
Początkowe akordy Cerruti 1881 Riviera należą do czterech świeżych składników – pomarańczy, bergamoty, mięty i kadzidła. Głębiej w kompozycji prym wiedzie oryginalna substancja Akigalawood® oraz pociągający jaśmin. Epicką oprawę całości zapewniają paczula, intensywna w swoim wyrazie wetyweria i klasyczny aromat skóry.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
pomarańcza, kadzidło, bergamotka, mięta
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin, Akigalawood®
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
skóra, paczuli, wetiweria
Grupy zapachów
aromatyczne, szyprowe

O marce Cerruti

Siła tradycyjnych, rodzinnych firm bywa legendarna, czego przykładem są kultowe dziś produkty Cerruti. Marka powstała w 1881 r., a u jej powstania był ambitny Antonio Cerruti. Po ogromnym sukcesie w dziedzinie mody, uwaga marki skupiła się także na biżuterii oraz perfumach dla mężczyzn i kobiet.
Cerruti jest nie tylko dla Włochów symbolem wyrafinowanego gustu, najlepszej jakości i wyjątkowego stylu. Wizję twórcy marki z powodzeniem kontynuowali jego potomkowie, ale największy rozgłos zapewnił marce jego wnuk, Nino Cerruti. Szokował on świat mody kilkukrotnie, zaczynając już swoją pierwszą kolekcją Hitman. Wywołała ona prawdziwe zamieszanie w tym biznesie, a Nino dołączył do szeregu słynnych projektantów. Równie znane stały się kolekcje damskie, a marka Cerruti osiągnęła w II poł. XX w. szczyt popularności. Portfolio marki szybko poszerzyło się o nietradycyjną biżuterię i perfumy.
W 1978 r. zostały wydane pierwsze pod nazwą Nino. Po nich przyszły dziesiątki innych, męskich perfum. Do najbardziej lubianych należy zapach Cerruti 1881 Black z ostrymi nutami pieprzu, ponadczasowy i elegancki L'Essence De Cerutti czy klasyczny Cerruti 1881 pour Homme o wyrafinowanym połączeniu nut. W 1998 r. powstała damska  wersja perfum Cerruti Image Femme z wyjątkową kompozycją zawierającą egzotyczne esencje, które nadają perfumom wyjątkowej tajemniczości i zmysłowości. Natomiast kolejne damskie perfumy, Cerruti 1881 Collection, przenoszą swoje właścicielki do malowniczej Toskanii. Imponujące połączenie sycylijskiej pomarańczy, liści oliwnych i winogron jest hołdem złożonym ojczyźnie marki Cerruti. Ogromny sukces i popularność osiągnęły damskie perfumy Cerruti 1881 pour Femme. Rozgrzewający, intensywny zapach fiołków, irysa i jaśminu w połączeniu z wyraźnymi nutami szlachetnych drzew i pomarańczy jest po prostu czarujący i na długo opanuje Twoje zmysły. Wiele kobiet jest im wiernych przez lata.
Perfumy Cerruti są odzwierciedleniem życiowej energii i często opisywane są jako perfumy z duszą. To czyni z nich doskonałych towarzyszy dla kreatywnych i pewnych siebie ludzi, którzy lubią się wyróżniać. Cerruti to jakość, która przetrwa.

Recenzje Cerruti 1881 Riviera2