Przejdź do głównej zawartości

Cerruti

Cerruti

Wyrafinowane kompozycje zapachowe charakteryzujące się ponadczasowym, eleganckim stylem, który przetrwa, gdy przeminą krótkotrwałe trendy. To perfumy Cerruti, marki, która w świadomości Europejczyków stanowi synonim najwyższej jakości i ekskluzywności. Jej początki sięgają roku 1881 i związane są z przemysłem tekstylnym i modowym. Ta wieloletnia tradycja znajduje odzwierciedlenie nie tylko w liniach odzieżowych, ale i w zapachach Cerruti – szczególnie ich ponadczasowej elegancji i wyrafinowaniu.

 


Historia marki Cerruti rozpoczęła się w 1881 roku, kiedy bracia Stefano, Antonio i Quintino Cerruti otworzyli w miasteczku Biella fabrykę włókienniczą, specjalizującą się w przetwórstwie wełny. Wnuk Antonia, Nino Cerruti, zmodernizował rodzinną firmę i rozszerzył jej działalność o modę i design. Stopniowo powstawały kolekcje Hitman i Cerruti 1881, a wraz z otwarciem pierwszego butiku w 1967 roku, marka Cerruti oficjalnie weszła na rynek. Na pierwsze perfumy również nie trzeba było długo czekać – w 1978 roku na rynku pojawiły się Nino Cerruti for Men, a w 1987 roku Nino Cerruti Pour Femme.

 


Odkryj włoską markę Cerruti, łączącą w sobie włoskie rzemiosło i francuską elegancję. Nie przegap kultowych perfum Cerruti 1881 – czy to w postaci Cerruti 1881 Pour Femme, damskiej wody toaletowej czy też męskiej wody toaletowej Cerruti 1881 Pour Homme. Jeśli wolisz letnie i świeże zapachy, wypróbuj wodę toaletową Cerruti Image Femme lub Cerruti Image Homme.

cały tekst ukryć tekst