Skip to main content

Calvin KleinCK Be dezodorant w sztyfcie unisex

19×
Calvin Klein CK Be dezodorant w sztyfcie unisex
Calvin Klein CK Be dezodorant w sztyfcie unisex
75 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CAK10007

CK Be oznacza swobodę w byciu sobą! Dezodorant w sztyfcie Calvin Klein CK Be doskonale uzupełnia wodę toaletową z tej samej serii. Również neutralizuje nieprzyjemny zapach i dodaje długotrwałe uczucie komfortu.

Właściwości:

  • eliminuje nieprzyjemny zapach
  • ikoniczny zapach dla kobiet i mężczyzn
  • pozostawia długotrwałe uczucie komfortu
  • szybka i łatwa aplikacja
  • idealne uzupełnienie wody toaletowej z tej samej serii

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
lawenda, jałowiec, bergamotka, mandarynka, mięta
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
przyprawy, brzoskwinia, magnolia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo
Rodzaj opakowania
dezodorant

Wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył swoją własną spółkę w 1968 roku. W latach 80-tych Calvin Klein miał swój pierwszy sukces wraz z uruchomieniem swojej pierwszej linii dżinsów, kiedy to zaczął używać swojego imienia na tylnej kieszeni spodni. Czyste linie i prosty styl Calvin Klein są dobrze znane.

To samo dotyczy Calvin Klein perfumy, które stały się ikoniczne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Pierwszy zapach powstał pod koniec lat 70-tych, a wiele z nich do dziś zachwyca duchem dekady, w której zostały wydane.

Na początku lat 90- tych wprowadzono do obrotu rewolucyjne zapachy Obsession i Eternity, które stały się legendami i ostatecznie upewniły miejsce Calvina Kleina w świecie perfum. Perfumy Calvin Klein tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie i pod patronem jednej z wiodących firm kosmetycznych Coty.