Przejdź do głównej zawartości

Tutorial: Super szybki makijaż na co dzień z Max Factor

18.09.2023

Iva Davies

Przeczytasz w 3 minuty

Wszystkie to znamy. Rano dzwoni budzik i zamiast od razu się zrywać, naciskamy ulubiony przycisk „snooze” i śpimy jeszcze przez kilka minut. I właśnie w takich chwilach, gdy z niczym nie zdążamy, przyda się nasza lekcja szybkiego makijażu.

Umiejętność błyskawicznego wykonania makijażu jest właśnie tym, czego potrzebujesz, by zmienić swoją poranną gonitwę z tuszem do rzęs rozmazanym pod oczami w chwilę prawdziwego relaksu. Zaspałaś, spieszysz się do pracy, do szkoły lub po prostu chcesz rano wyglądać doskonale w ciągu chwilki, nasz instruktaż, jak wykonać szybki codzienny makijaż, pomoże Ci wspaniale rozpocząć dzień!

Jak błyskawicznie wykonać poranny makijaż?

1. Najpierw za pomocą podkładu Max Factor Facefinity All Day Flawless nadaj skórze jednolity wygląd. W skład zestawu wchodzą baza podkładowa i korektor, dzięki czemu Twoja skóra będzie wyglądać doskonale w ciągu kilku minut. Podkład możesz nanieść opuszkami palców, pędzelkiem lub gąbeczką.

2. Różem Max Factor Creme Puff podkreśl policzki. Nadasz twarzy świeży i soczysty wygląd, a właśnie tego rano potrzebujesz!

3. Z palety cieni do powiek Max Factor Masterpiece Nude Palette Cappuccino Nudes wybierz odcień średni brązowy i podkreśl nim kontury oczu i zewnętrzne kąciki. Tym samym cieniem podkreśl też dolną linię oka.

4. Błyszczący cień z tej samej palety będzie idealny do pomalowania środkowej części powieki. Jednym pociągnięciem dodasz spojrzeniu iskry, co docenisz nie tylko rano, ale w ciągu całego dnia.

5. Tusz do rzęs Max Factor Masterpiece Lash Wow zapewni Twoim rzęsom wszystko, czego potrzebują. Doda im zarówno objętości, jak i długości. Wystarczy obrócić szczoteczką i nabrać odrobinę tuszu. A potem nanieść go w kilku warstwach, aby uzyskać efekt otwartego oka.

6. Max Factor Lipfinity Lip Colour trwała szminka z balsamem utrzyma się na ustach przez cały dzień. Najpierw pomaluj usta szminką w płynie, która ma piękny intensywny kolor i wytrzyma naprawdę wszystko. Na szminkę nanieś bezbarwny balsam, który nawilży i zmiękczy usta. Spokojnie możesz go wrzucić do torebki i sięgać po niego w dowolnej chwili w ciągu dnia.

Do szybkiego codziennego makijażu potrzebujesz

Wskazówka: Aby dodać wyrazistości swojemu spojrzeniu, możesz obrysować oczy czarną kredką Max Factor Masterpiece. Zrób kreskę tylko nad rzęsami, aby lekko podkreślić oczy, albo śmiało przeciągnij kreskę w stronę brwi, uzyskując efekt tzw. kociego oka.

I gotowe! Kilka produktów wystarczy, żeby stworzyć wspaniały look! Zanim rano wyjdziesz z domu, zrelaksuj się... i po prostu zastosuj w praktyce wskazówki z naszego filmu wideo.