Znajdź swoją drogę z BOSS Alive

7 kwietnia 2021notino.pl
W świecie, który oferuje więcej różnych dróg do samospełnienia niż kiedykolwiek wcześniej, każda kobieta może swobodnie decydować o tym, jak wyrażać swoją kobiecość. Perfumy BOSS ALIVE Eau de Parfum i BOSS Alive Eau de Toilette wyznaczają nowy kierunek, odpowiadający oczekiwaniom współczesnych kobiet i ich pragnieniu, by cieszyć się pełnią życia.

Zainspirowane przez śmiałe kobiety

BOSS ALIVE to nowy zapach zainspirowany przez kobiety, które nie boją się śmiało iść przez życie. Jego zniewalająca kobiecość, magnetyzm i siła odzwierciedlają ich codzienne dążenie do sukcesu, który definiują one same.

Urzekający, optymistyczny zapach BOSS ALIVE Eau de Toilette wprost emanuje radosną energią.

Orzeźwiające nuty głowy dodają mu figlarności, a kwiatowe akordy magnolii i jaśminu odkrywają jego promienną kobiecość. Pełna kontrastów baza łączy nuty drzewne z szałwią i mchem jako wyraz pewności siebie i wewnętrznej siły.

Soczyste nuty jabłka wraz z pełną wyrazu, cierpką czarną porzeczką, rozgrzaną na słońcu śliwką i korzennym cynamonem nadają zapachowi słodko-owocowy charakter i przypominają, że życie to niewyczerpane źródło radości.

Ornament w kolorze różowego złota oplata buteleczkę niczym biżuteria, a delikatny odcień wody toaletowej mieni się w świetle, odzwierciedlając nowoczesny, pogodny charakter perfum ALIVE Eau de Toilette.

Czytaj więcej