Świąteczny manicure 2020: Co będzie trendy zimą?

8 grudnia 2020notino.pl

Zastanawiasz się, gdzie tak szybko uciekły ostatnie miesiące? Kolejny rok dobiega końca, a Święta Bożego Narodzenia są tuż za rogiem! Czas kupić prezenty, zapalić (za chwilę już adwentowe) świece oraz spędzać przyjemne chwile pod ciepłym kocem na kanapie, pijąc gorącą herbatę lub kakao. To także świetny czas, by zająć się rzeczami, których nie warto odkładać na ostatnią chwilę, kiedy i tak będzie zbyt dużo pracy i wybrać na przykład odpowiedni manicure na Boże Narodzenie 2020. Stwórz w domowym zaciszu trendy manicure, który wszyscy będą podziwiać.

Klasyczny bożonarodzeniowy manicure

Z pewnością zgodzisz się, że nie ma nic bardziej świątecznego od połączenia bieli i czerwieni. A może warto udoskonalić ten tradycyjny duet? To na szczęście nic skomplikowanego! Po naniesieniu bazy sięgnij po biały lakier Rimmel 60 Seconds Super Shine w odcieniu White Hot Love, który zapewnia lekko połyskliwy, mieniący się efekt.

Catrice ICONails w odcieniu Caught On The Red Carpet nanieś na część paznokcia, wystającą poza palec. Jeśli nie masz wprawy lub nie wiesz, jak daleko powinien sięgać czerwony odcień, sięgnij po zwykły papier przycięty w półokrągły kształt lub naklejki ułatwiające wykonanie manicure. Szczególnie uważaj na wcześniej naniesioną, białą warstwę – jeśli się uszkodzi, będziesz musiała zacząć od nowa. Na zakończenie nanieś top coat, aby utrwalić manicure. Gotowe!

Chłodny manicure dla perfekcjonistki

Czerwony manicure prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Ale i temu trendowi można dodać świątecznego charakteru! Aby uzyskać piękne, świąteczne paznokcie w czerwonym kolorze, wystarczy wybrać odpowiedni odcień lakieru i pobudzić swoją kreatywność. Część paznokci pomaluj dwiema warstwami Catrice ICONails Caught On The Red Carpet. Pozostałe płytki pozostaw bez manicure lub udekoruj je, popuszczając wodze fantazji! Możesz oczywiście zainspirować się naszymi propozycjami na zdjęciach i namalować bombki lub choinkę, ale nie ograniczaj wyobraźni i sięgnij po swoje ulubione, bożonarodzeniowe motywy.

Jako podkład nanieś odcień Lady Like od Essie Nails, który stworzy doskonały duet ze srebrnym lub złotym lakierem z serii NOBEA Metal – które możesz wykorzystać do namalowania głównego motywu. Szczegóły dopracuj, sięgając ponownie po czerwony lakier Catrice lub śnieżnobiały Rimmel 60 Seconds Super Shine White Hot Love. Nie zapomnij o precyzyjnym pędzelku do zdobień, bo czeka Cię mrówcza praca. Ale efekty będą tego warte!

Manicure z brokatem

Chcesz olśnić wszystkich podczas Świąt? Wchodzimy w to! Żeby jednak nie świecić jak kula dyskotekowa, wypróbuj połączenie wyrazistego odcienia z barwą nude. Co więcej, łączenie ze sobą kilku różnych lakierów to trend, wpisujący się w modny manicure 2020! Jeśli chcesz w tym roku zabłysnąć chłodem, połącz ze sobą szary odcień Chinchilly z Merino Cool od Essie Nails, które ożywisz pudrowym różem w postaci NOBEA Day-to-Day Base Shade #N01. Główną rolę odegra tu jednak ekstra brokatowy NOBEA Heartbeat, najlepiej w srebrnym wariancie, który doskonale zharmonizuje się z innymi, chłodnymi odcieniami.

Subtelna elegancja

Mamy też coś dla tych, którzy wolą bardziej stonowane odcienie, choć wciąż szukają dla siebie propozycji manicure ze świątecznym motywem. Aby zapewnić paznokciom naturalny odcień, jako podkład zastosuj Lady Like od Essie Nails. Lakier nanieś na całą płytkę paznokcia i pozostaw do zaschnięcia. Górną część uzupełnij lakierem Rimmel 60 Seconds Super Shine White Hot Love, a jeden z paznokci możesz przyozdobić stylowym, świątecznym motywem. Przekonasz się, jak niewiele trzeba, by uzyskać efekt wspaniałego manicure na Boże Narodzenie.

Który ze świątecznych manicure na rok 2020 wybierzesz? Pozostaniesz przy tradycyjnych kolorach czy zdecydujesz się poeksperymentować?

Czytaj więcej