Francuski manicure 2021: w roli głównej kolor!

13 sierpnia 2021Kasia
Powrót francuskiego manicure! Ale w innym wydaniu. Zapomnij zatem o białych i beżowych lakierach, i postaw na kolor! Jakie odcienie wchodzą w grę? To nie ma znaczenia. W tym sezonie nic nie ogranicza Twojej kreatywności. A jeśli obawiasz się, że kolorowe paznokcie nie będą pasować do wszystkich Twoich outfitów... Ta zasada już nie obowiązuje! Mamy dla Ciebie 5 naszych ulubionych propozycji, które nie są wymagające, a sprawiają świetne wrażenie. Jak je wykonać? Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły.

Manicure francuski w kolorze

Łatwiej już być nie może. Po prostu wybierz swój ulubiony kolor oraz transparentny lakier utrwalający. Następnie uzbrój się w odrobinę cierpliwości podczas kreślenia estetycznych krzywizn na "tej drugiej dłoni". Ale procedura wykonywania francuskiego manicure pozostaje wciąż taka sama. 

Ułatwić ją może specjalny pędzelek do manicure, a w razie potrzeby możesz również posłużyć się wykałaczką. Ostrożnie zanurz pędzelek w lakierze do paznokci i nanieś go na czyste, suche płytki paznokciowe. Nakreśl cienką warstwą łuk paznokcia, pokrywając cały brzeg płytki. Następnie wystarczy pozostawić go do wyschnięcia i pomalować całą powierzchnię paznokcia jedną warstwą szybkoschnącego lakieru bezbarwnego Essie Speed Setter.

Więcej kolorów? Dlaczego nie! 

Jeśli jeden kolor to dla Ciebie za mało i chcesz dodać swoim paznokciom trochę więcej barw, po prostu wybierz kilka kolorów. Na każdy paznokieć możesz nanieść inny odcień, bądź wybrać dwa i nanosić je na przemian na kolejne paznokcie... Od Ciebie zależy, jak bardzo wielobarwny będzie Twój francuski manicure. W tym roku jesteśmy zachwyceni pastelowymi odcieniami lakierów Essie Nails

Manicure francuski 2021 może być też z drugiej strony paznokcia

Jak to z drugiej strony paznokcia???? Nie do końca. Tym razem nie maluje się łuku na końcu paznokcia. Zamiast tego nanieś lakier tuż przy skórkach. Należy tylko uważać, by podczas aplikacji nie zabrudzić skórek lakierem. W takich przypadkach doskonale sprawdzi się wspomniany wyżej specjalny pędzelek, szczególnie jeśli chcesz aplikować jeden z pięknych odcieni OPI Nail Lacquer.

NASZA PROPOZYCJA: Taka stylizacja doskonale sprawdzi się również na paznokciach u stóp... A więc? Nie czekaj dłużej i wykonaj francuski pedicure wg tegorocznych trendów już dzisiaj! 

Manicure francuski w czerni 

Jak wykonać francuski manicure, jeśli lubisz ciemniejsze paznokcie? Po prostu wykonaj manicure w czerni. Ale według nowych reguł. Sięgnij ponownie po pędzelek i lakier NOBEA Day-to-Day w odcieniu Black Saphir. Następnie nakreśl linię na części paznokcia. Na górną część paznokcia, nad linią, nanieś kolor. To jakby zupełnie inny trend, prawda? Delikatna fala pięknie równoważy czerń. 

Zwierzęce wzory 

Ostatni trend jest nieco szalony, ale zwierzęce printy są teraz wszędzie, więc dlaczego miałoby ich zabraknąć na naszych paznokciach? Nadchodzi czas na wyciągnięcie z szuflady białego lakieru, wciąż mając pod ręką czarny. Będziemy tworzyć krowie łaty! 

Wykonaj klasyczne łuki za pomocą białego lakieru i poczekaj, aż lakier wyschnie. Następnie ponownie sięgnij po pędzelek do manicure i nakreśl nim małe czarne plamki na białym pasku. Jeśli odrobinę za bardzo przykryjesz miejscami biały pasek, nie przejmuj się tym. Dzięki temu manicure będzie jeszcze bardziej intrygujący.

SUGESTIA NA ZAKOŃCZENIE: Jeśli jesteś przyzwyczajona do stosowania bazy pod swoje kolorowe lakiery, polecamy Catrice 99% Natural Base Coat, która zapewni Twojemu kolorowemu, francuskiemu manicure utrwalenie na długo. 

Czytaj więcej