BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2072Eprostownica do włosów

2×
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2072E prostownica do włosów
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2072E prostownica do włosów
24 mm (BAB2072EPE)
459,00

459,00 / 1 szt., w tym VAT
Kod: BBL1587 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro wtorek 29.09.2020
Nasze sklepy
już jutro wtorek 29.09.2020

Opis produktu BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2072E
Właściwości

Opis:
Prostownica do włosów Babyliss Pro Straighteners Ep Technology 5.0 2072E to najlepsze urządzenie oferujące najnowocześniejszą technologię, przeznaczone do prostowania i kręcenia każdego rodzaju włosów. Jest niezwykle bezpieczne dla włosów i szybko stworzy wymarzoną fryzurę. Prostownica wyróżnia się najdłuższymi i najefektywniejszymi płytkami wśród podobnych urządzeń dostępnych obecnie na rynku. To niezwykle efektywne urządzenie zapewnia szybkie nagrzanie i gwarantuje stabilność temperatury na całej długości włosów. Prostownica spełnia najsurowsze wymagania dotyczące ochrony środowiska. Urządzenie ma wbudowany system grzewczy z automatyczną regulacją w najnowszej technologii Advanced Heat Management, który umożliwia precyzyjną i stałą, elektroniczną kontrolę temperatury. Technologia ta umożliwia natychmiastowe nagrzanie urządzenia, osiągnięcie bardzo wysokiej temperatury i zapewnienie jej stabilności.
Straighteners Ep Technology 5.0 2072E można używać zarówno do domowej, jak i profesjonalnej stylizacji włosów. Płytki urządzenia są gładsze niż ceramiczne, bardziej trwałe i niezwykle odporne na działanie wysokich temperatur, zarysowań i substancji chemicznych. Prostownica do włosów z najnowocześniejszą technologią zapewnia doskonały efekt stylizacyjny. Bądź nowoczesna i pracuj z narzędziami najwyższej jakości!

Efekty:

 • prostownica przeznaczona do prostowania lub kręcenia włosów
 • odpowiednia do każdego rodzaju włosów
 • niezwykle bezpieczna dla włosów
 • szybko i bezpiecznie stworzy fryzurę, o której marzyłaś, nie niszcząc włosów
 • zapewnia szybkie nagrzanie i gwarantuje stabilność temperatury na całej długości włosów

Charakterystyka:

 • umożliwia precyzyjną i stałą, elektroniczną kontrolę temperatury
 • Advanced Heat Management System™ - natychmiastowe nagrzanie płytek, utrzymuje stałą moc
 • obrotowy kabel zasilający o długości 2,7 m
 • światełka kontrolne wysokości temperatury

Parametry techniczne:

 • ekologiczne zużycie: 200 W podczas nagrzewania; po osiągnięciu wymaganej temperatury zużycie obniża się do 60 W
 • zakres temperatury: 115 – 230 °C
 • waga: 230 g
 • wielkość płytek: 24 x 120 mm

Sposób użycia:
Podłącz prostownicę do włosów do prądu i przyciśnij włącznik. Ustaw dowolną temperaturę w zakresie 115-230 °C. W przypadku włosów cienkich i farbowanych należy wybrać niższą temperaturę, natomiast w przypadku włosów grubych i niepodatnych – wyższą. Światełko kontrolne miga, dopóki nie zostanie osiągnięta wymagana temperatura. Płytki nagrzewają się bardzo szybko, więc po chwili możesz zacząć układać wymarzoną fryzurę.

Instrukcję obsługi znajdziesz TUTAJ

Właściwości

Rodzaj zasilania
sieciowe

O marce BaByliss PRO

p>BaByliss Pro to francuska marka zajmująca się produkcją najwyższej jakości elektrycznych urządzeń do włosów. Marka powstała w latach 60. ubiegłego wieku, kiedy to słynny paryski fryzjer pan Lelièvre, opracował w swoim studio fryzjerskim w pobliżu wieży Eiffela pierwszą elektryczną lokówkę do włosów.
Urządzenia BaByliss Pro są przeznaczone zarówno do profesjonalnego użytku, jak i domowej stylizacji włosów. W szerokim asortymencie BaByliss Pro znajduje się wiele rodzajów prostownic, lokówek, maszynek do strzyżenia, suszarek i specjalnych środków do pielęgnacji włosów. Firma BaByliss Pro współpracuje z osobistościami świata mody i stylizacji włosów, nieustannie rozwijając nowe technologie.
Urządzenia BaByliss Pro odznaczają się starannym wykończeniem i wyjątkowymi funkcjami, odpowiednimi dla każdego rodzaju włosów. Produkty BaByliss Pro są niezwykle wydajne i nie niszczą włosów, a dzięki temu oraz wielu innym genialnym właściwościom zyskały sobie grono zadowolonych użytkowników na całym świecie.

Recenzje BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2072E2