AzzaroAzzaro
Azzaro ChromeAzzaro Chrome
Azzaro ParfémyAzzaro Parfémy
Azzaro Wanted GirlAzzaro Wanted Girl
Azzaro WantedAzzaro Wanted

AZZARO

Azzaro

„Życie to niekończące się lato“. Tak brzmi motto francuskiej marki Azzaro, której perfumy oddają nowoczesny, luksusowy styl życia oraz sztukę odczuwania radości z każdego dnia.

Za marką stoi Loris Azzaro, Włoch urodzony w Tunisie. Całe dzieciństwo i czas dorastania spędził na wybrzeżu, otoczony morzem, słońcem i śródziemnomorskiego atmosferą, co mocno wpłynęło na jego twórczość. W latach 60-tych Loris przeprowadził się do Paryża, by w roku 1967 założyć markę Azzaro. Pierwsze sukcesy świętował dzięki projektowi błyszczącej sukni, będącej zupełnym przeciwieństwem popularnej wtedy „małej czarnej“.

Pierwsze perfumy Azzaro debiutowały w roku 1975. Obecnie marka może poszczycić się kilkudziesięcioma propozycjami zapachów. Wśród nich największą popularnością cieszą się męska woda toaletowa Azzaro Chrome o świeżych i cytrusowych akordach, korzenna woda perfumowana dla mężczyzn Azzaro Wanted By Night czy ponadczasowe Azzaro Pour Homme z roku 1978. Kobiety uwielbiają orientalne Azzaro Wanted Girl, owocowo-kwiatowe Azzaro Mademoiselle L'Eau Très Florale czy urzekające Azzaro Pour Elle.

cały tekst ukryć tekst

Bestsellery