Przejdź do głównej zawartości

Azzaro

Azzaro

„Życie to niekończące się lato“. Tak brzmi motto francuskiej marki Azzaro, której perfumy oddają nowoczesny, luksusowy styl życia oraz sztukę odczuwania radości z każdego dnia.

Za marką stoi Loris Azzaro, Włoch urodzony w Tunisie. Całe dzieciństwo i czas dorastania spędził na wybrzeżu, otoczony morzem, słońcem i śródziemnomorskiego atmosferą, co mocno wpłynęło na jego twórczość. W latach 60-tych Loris przeprowadził się do Paryża, by w roku 1967 założyć markę Azzaro. Pierwsze sukcesy świętował dzięki projektowi błyszczącej sukni, będącej zupełnym przeciwieństwem popularnej wtedy „małej czarnej“.

Pierwsze perfumy Azzaro debiutowały w roku 1975. Obecnie marka może poszczycić się kilkudziesięcioma propozycjami zapachów. Wśród nich największą popularnością cieszą się męska woda toaletowa Azzaro Chrome o świeżych i cytrusowych akordach, korzenna woda perfumowana dla mężczyzn Azzaro Wanted By Night czy ponadczasowe Azzaro Pour Homme z roku 1978. Kobiety uwielbiają orientalne Azzaro Wanted Girl, owocowo-kwiatowe Azzaro Mademoiselle L'Eau Très Florale czy urzekające Azzaro Pour Elle.

cały tekst ukryć tekst