AvonFoot Works Pineapple and Tea Tree spray do nóg z witaminą E

Avon Foot Works Pineapple and Tea Tree spray do nóg z witaminą E
Avon Foot Works Pineapple and Tea Tree spray do nóg z witaminą E
100 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: AVO08620

Spray do stóp Avon Foot Works Pineapple and Tea Tree usuwa nieprzyjemny zapach i inne negatywne skutki nadmiernego pocenia.

Właściwości:

  • nadaje stopom i obuwiu przyjemny zapach
  • tłumi nieprzyjemny zapach stóp
  • odświeża i nadaje przyjemne uczucie czystości
  • przynosi uczucie komfortu

Sposób użycia:
Rozpyl potrzebną ilość preparatu na stopy i między palcami.

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.