ArtdecoMost Wanted paletka do konturowania twarzy

Artdeco Most Wanted paletka do konturowania twarzy
Artdeco Most Wanted paletka do konturowania twarzy
odcień 2 Warm 6 x 4.3 g

  Kod: ART3107 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

  Opis Artdeco Most Wanted

  Paletka do konturowania twarzy Artdeco Most Wanted Most Wanted podkreśli rysy Twojej twarzy i zapewni urzekający i profesjonalnie wyglądający makijaż.

  Właściwości:

  • pudrowa konsystencja
  • podkreśla kontury twarzy

  Sposób użycia:
  Jaśniejszy odcień nanieś na części twarzy, które chcesz podkreślić, ciemniejsze nanieś na miejsca, które chcesz optycznie wyszczuplić lub zamaskować.

  O marce Artdeco

  Marka Artdeco została założona w 1985 r., a jej misją jest tworzenie produktów kosmetycznych inspirowanych miłością do piękna. Intensywne zainteresowanie nowymi trendami oraz produkty wysokiej jakości, na które będą sobie mogły pozwolić wszystkie kobiety, niemal natychmiast wywindowały markę Artdeco na jedną z kluczowych marek kosmetycznych w Niemczech. Obecnie kosmetyki Artdeco są doceniane w ponad 78 krajach świata.

  Artdeco wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. Ma własny styl i preferencje w kwestii podkreślania swojej urody. Kosmetyki Artdeco składają hołd tej wyjątkowości, a dzięki różnorodności produktów pozwalają każdej kobiecie podkreślić osobiste piękno dokładnie tak, jak lubi.

  Szeroka gama kolorów, niezliczone produkty specjalne i możliwość indywidualnego zestawienia własnej gamy kolorystycznej zapewniają najbardziej kompleksowe, a jednocześnie szyte na miarę doświadczenie kosmetyczne. Wypróbuj makijaż Artdeco, będący alternatywą dla najbardziej ekskluzywnych marek i przekonaj się, że wysokiej jakości produkty nie zawsze muszą być nieosiągalne.

  Recenzje Artdeco Most Wanted