Przejdź do głównej zawartości

Apis Natural Cosmetics

O marce Apis Natural Cosmetics

Choć upływ czasu widoczny jest u każdego człowieka, możemy spowolnić skutki tego procesu – to motto polskiej marki naturalnych kosmetyków do twarzy i ciała Apis Natural Cosmetics. Marka Apis Cosmetics to nie tylko kosmetyki do użytku domowego, ale i profesjonalne produkty stosowane w salonach kosmetycznych.

 

Markę Apis Natural Cosmetics założyła w 1988 roku biotechnolożka Krystyna Arcabowicz. Apis Cosmetics łączy w swoich produktach naturalne składniki z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii i kosmetologii, oferując najwyższy poziom pielęgnacji, na której zawsze można polegać.

Skład produktów Apis Natural Cosmetics wzbogacony jest o ekstrakty roślinne, cenne olejki i kompleksy odżywcze na bazie witamin i minerałów, a jednym z najczęściej stosowanych składników jest mleczko pszczele.

Marka Apis Cosmetics była również jedną z pierwszych w Polsce, która produkowała kosmetyki zawierające minerały z Morza Martwego. Oprócz mleczka pszczelego i minerałów z Morza Martwego, kosmetyki Apis zawierają ekstrakty z miodu, żurawiny, arbuza, alg morskich, olejku arganowego i masła shea. Wypróbuj krem nawilżający Apis Natural Cosmetics Cannabis Home Care lub piankę oczyszczającą Apis Natural Cosmetics Exotic Home Care.

cały tekst ukryć tekst