Annayake An'na

woda perfumowana dla kobiet 100 ml

1×
Annayake An'na woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Annayake An'na woda perfumowana dla kobiet 100 ml
100 ml

Kod: ANN0130 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Annayake An'na
100 ml

Opis perfum Annayake An'na

  • kwiatowy zapach
  • dla nowoczesnej, pewnej siebie kobiety
  • do używania na co dzień

Skład

Głowa
czarna porzeczka, mandarynka
Serce
jaśmin, kolendra, róża, tuberoza
Podstawa
bursztyn, paczuli
Grupy zapachów
kwiatowe, szyprowe

O marce Annayake

Annayake, czołowa japońska marka modowa, kosmetyczna i perfumeryjna, prezentuje zachodniemu światu wyrafinowane japońskie podejście do życia. Marka zdobyła popularność na całym świecie, również wśród najbardziej wymagających klientów, dla których liczy się kunszt, finezja i oryginalność.
Marka Annayake została założona w 1988 r., ale jej korzenie sięgają znacznie dalej w przeszłość. Podejście marki do tworzenia wszystkich produktów jest naznaczone szacunkiem do tysiącletniej tradycji japońskiej precyzji. Jednocześnie Annayake nieustanne bierze pod uwagę zmiany stylu życia i oczekiwań swoich klientów, dlatego jej kosmetyki, perfumy i inne produkty stanowią doskonałe połączenie tego, co najlepsze w dawnej kulturze i w najnowszych trendach oraz praktykach.
Pierwsze perfumy Annayake pojawiły się na rynku w 2000 r., a obecnie portfolio marki obejmuje już prawie dwadzieścia wyjątkowych i doskonale zrównoważonych zapachów dla mężczyzn i kobiet. W tworzeniu kompozycji zapachowych odznaczających się atrakcyjną fuzją Wschodu i Zachodu uczestniczyli renomowani perfumiarze, tacy jak Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud czy Martine Pallix.
Annayake oznacza całkiem nowy wymiar zapachu, oparty na najlepszych doświadczeniach z działalności w świecie kosmetyków i dopełniający koncept „kompletnego piękna“.

Ocena Annayake An'na

Dodać nową opinię

1.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne