Air WickFreshmatic Cherry Blossom odświeżacz powietrza napełnienie DUO

Air Wick Freshmatic Cherry Blossom odświeżacz powietrza napełnienie DUO
Air Wick Freshmatic Cherry Blossom odświeżacz powietrza napełnienie DUO
Nowość
2x250 ml
47,60

9,52 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ARW00167 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 26.10.2021
Nasze sklepy
wtorek 26.10.2021

Opis Air Wick Freshmatic Cherry Blossom
Skład

Odświeżacz powietrza Air Wick Freshmatic White Flowers rozprzestrzeni zapach w Twoim domu i stworzy przyjemną atmosferę. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i przynosi natychmiastową pomoc w walce z niepożądanymi zapachami w Twoim domu.

Właściwości:

  • kwiatowy zapach
  • świeży zapach
  • zwiewny czysty zapach

Skład:

  • na bazie olejków eterycznych

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Ważna uwaga

Chronić przed dziećmi. Łatwopalny.
Cały tekst

Skład

Rodzaj zapachu do domu
kwiatowy, świeży

O marce Air Wick

Air Wick - to czarujące zapachy do wnętrz, które w każdym pomieszczeniu wytworzą wyjątkową atmosferę. Marka Air Wick rozpoczęła swą pachnącą historię już w 1943 roku, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęła oferować produkty zapachowe do domu. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów sprzedaż zapachów Air Wick rozszerzono na Kanadę, Australię i Europę. Obecnie produkty Air Wick są do dyspozycji w ponad 60 krajach świata.
Wyjątkowy świat zapachów Air Wick oferuje niezwykłe świeczki zapachowe, dyfuzory zapachowe, odświeżacze powietrza, zapachy do domu i inne unikalne przenośne odświeżacze powietrza. Zapachy Air Wick są bardzo różnorodne. Od kwiatowych i owocowych, aż po słodkie lub cytrusowe. Możesz wybrać taki zapach, który przeniesie cię do ciepłych krajów czy też odwrotnie – wzmocni domową przytulną atmosferę. Z Air Wick możesz być pewien, że w Twoim domu zawsze będzie unosił się piękny zapach, kuszący i jednocześnie odzwierciedlający Twoją osobowość.  

Recenzje Air Wick Freshmatic Cherry Blossom