A-Derma Exomega zmiękczający, pieniący się żel Do cery suchej i atopowej

6×
A-Derma Exomega zmiękczający, pieniący się żel Do cery suchej i atopowej
A-Derma Exomega zmiękczający, pieniący się żel Do cery suchej i atopowej
200 ml
53,60

26,80 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ADE01663 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 9.08.2021
Nasze sklepy
sobota 7.08.2021

Opis A-Derma Exomega
Właściwości

Chroń swoją skórę, która ma skłonność do atopii wraz z emolientowym żelem w piance Exomega Control. Łagodzi on uczucie swędzenia spowodowane suchością skóry i codziennie będzie chronić Twoją skórę przed wysuszeniem i to wszystko podczas prysznicu.

Właściwości:

  • delikatnie oczyszcza skórę
  • łagodzi uczucie swędzenia
  • nawilża i zmiękkcza skórę
  • przynosi uczucie komfortu
  • tworzy warstwę ochronną

Skład:

  • bez mydła
  • bez zapachu

Sposób aplikacji:
Zmiękczający żel do cery suchej i atopowej A-Derma Exomega stosuj podczas kąpieli lub prysznicu delikatnie myjąc skórę ciała, a następnie spłucz żel dokładnie wodą.

Właściwości

Typ skóry
sucha, skóra atopowa i egzema

O marce A-Derma

Pozytywny wpływ kąpieli owsianych na skórę znali już nasi przodkowie. Od ponad 30 lat w laboratoriach francuskiej marki A-Derma przebiegają badania dotyczące działania owsa i zawartych w nim substancji.
Na potrzeby marki A-Derma jej specjaliści z ponad 80 odmian wybrali owies biały Rhealba®.
W badaniach porównawczych owies Rhealba® okazał się być najbardziej odpowiedni dla potrzeb wrażliwej i podrażnionej skóry ze względu na swoje wyraźnie łagodzące, regeneracyjne, odżywcze, nawilżające i przeciwutleniające właściwości.
Uprawiany jest w południowo-zachodniej Francji w ściśle kontrolowanych warunkach. Rolnikom, którzy dostarczają owies marce A-Derma, nie wolno używać nawozów sztucznych, pestycydów ani fungicydów. Nie wykorzystują genetycznie modyfikowanych ziaren. Zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście są niezwykle istotne dla marki A-Derma, dlatego też w hodowli wszystkie materiały organiczne poddaje się w maksymalnym stopniu recyklingowi.
Celem badań jest dostarczenie na rynek produktów, które zapewnią maksymalnie bezpieczną, naturalną pielęgnację skóry wrażliwej i delikatnej. Dla potwierdzenia skuteczności przeprowadzono wiele badań klinicznych gwarantujących optymalne bezpieczeństwo i jakość. O produktach można bez przesady powiedzieć, że łączą profesjonalne badania z siłą i mądrością przyrody.
Wieloletnia współpraca marki z dermatologami przyniosła np. spadek użycia miejscowych kortykoidów. Pozytywnie oceniają to zarówno pacjenci, jak i lekarze. Marka A-Derma wchodzi w skład portfolio francuskiej firmy Pierre Fabre.  

Recenzje A-Derma Exomega6