Zadig & Voltaire This is Him!woda toaletowa dla mężczyzn

23×
Zadig & Voltaire This is Him! woda toaletowa dla mężczyzn
Zadig & Voltaire This is Him! woda toaletowa dla mężczyzn
Promocje
Zaoszczędź
339,00

Zaoszczędź 40%
100 ml
205,00

Kod: ZAV0449 | W magazynie
1
InPost Paczkomaty
sobota 4.07.2020
Nasze sklepy
sobota 4.07.2020

Opis perfum Zadig & Voltaire This is Him!
Skład

Czy to Ty – mężczyzna emanujący nieodpartą męskością oraz poczuciem wolności, a może nawet dzikości? Takie wrażenie sprawi woda toaletowa Zadig & Voltaire This is Him! Odkryj zapach, stworzony dla rockmana i gentlemana w jednej osobie, który nigdy nie traci stylu.

  • tworzy duet z damską wodą perfumowaną This is Her!
  • perfumy zaprezentowane w 2016 roku
  • wodę uzupełniają perfumowane kosmetyki This is Him!

Skład zapachu
Soczyste akordy grejpfruta natychmiast przyciągną Twoją uwagę. Po chwili dołączą do nich nuty serca, w których rozpoznasz męską nutę wanilii, pikantne akordy pieprzu i kadzidło. Nuty bazy opierają się na drzewie sandałowym, charakterystycznym składniku perfum Zadig & Voltaire.

Historia zapachu
W czarnym, nieprzezroczystym flakonie kryje się zapach, wprowadzony na rynek wraz z wodą perfumowaną dla kobiet This is Her! Razem tworzą niezwykle dopasowany duet zapachowy. Minimalistyczny flakon wyróżnia się designerskim elementem w postaci nadtłuczonych ścianek.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
grejpfrut
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
wanilia, kadzidło
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo sandałowe
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

O marce Zadig & Voltaire

Francuska marka Zadig & Voltaire jest symbolem niezależności, nieokiełznania i kreatywności. Firma powstała w 1997 w Paryżu, a jej nazwa pochodzi od książki „Zadig ou la Destinée” autorstwa francuskiego filozofa i dramaturga Woltera.
Markę Zadig & Voltaire założył Thierry Gillier, wnuk słynnego Andre Gilliera, który jest współtwórcą znanej na całym świecie marki Lacoste. Firma Zadig & Voltaire w świadomości młodego pokolenia zapisała się za sprawą swojej ekstrawaganckiej mody, wyróżniającej się podartymi koszulkami i elementami rockowymi.
W podobnie kreatywnym duchu są tworzone również zapachy, które podkreślą Twoją oryginalność, niezależność i pozostawią niezatarte wrażenie na każdym, kto pojawi się w Twoim otoczeniu. Jeśli zatem szukasz niebanalnego, pełnego klasy zapachu, to Zadig & Voltaire został stworzony właśnie dla Ciebie!

Recenzje Zadig & Voltaire This is Him!