Yves Saint Laurent Y Live woda toaletowa dla mężczyzn

41×
Yves Saint Laurent Y Live woda toaletowa dla mężczyzn
Yves Saint Laurent Y Live woda toaletowa dla mężczyzn
Darmowa dostawa
100 ml
316,90

316,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: YSL07057 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Zamów perfumy Yves Saint Laurent z linii Y, a otrzymasz od nas 50 ml męskiego żelu pod prysznic Y.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 15.04.2021
Nasze sklepy
już jutro czwartek 15.04.2021

Opis Yves Saint Laurent Y Live
Skład

Nie, Tobie nie zależy na jakichś planach ewakuacji ani polisach ubezpieczeniowych, jeśli chodzi o prawdziwie emocjonujące chwile Twojego życia. Woda toaletowa dla mężczyzn Yves Saint Laurent Y Live Intense podkreśli Twoje pragnienie, aby wszystkie ekscytujące momenty przeżywać takimi, jakimi są – bezpośrednio i z pełną dawką adrenaliny w organizmie.

  • intensywniejszy wariant pierwszego zapachu linii Y
  • idealny dla mężczyzn, którzy nie boją się ryzykować
  • zaprezentowany w 2019 roku

Skład zapachu
Kompozycja zapachowa rozbudza promiennymi i emocjonalnymi nutami bergamoty i cytryny. Odurzające geranium łączy się następnie z kwiatem pomarańczy, tworząc harmonijną parę która wypełnia serce tego żywego zapachu. W bazie wody toaletowej pojawiają się rozgrzewająca fasola tonka i kakao.

Historia zapachu
Świeży i zmysłowy zapach Yves Saint Laurent Y Live Intense jest ucieleśnieniem kilku ostatnich sekund za kulisami tuż przed występem. Jego twarzą jest Adam Levine. Dzięki swojemu naturalnemu sposobowi bycia na scenie lepiej niż ktokolwiek inny wyraża wartości tego zapachu, które dają się opisać słowami: „żyć dla chwil pełnych emocji”.

Flakon zachowuje oblicze swoich poprzedników. Odróżnia się jednak kolorem, który przechodzi od mrocznego niebieskiego w górnej części do przejrzystego przy dnie, gdzie ciemny odcień symbolizuje ciemność za kulisami, a jasna część – światła reflektorów na scenie.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bergamotka, cedrat
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
geranium, kwiat pomarańczy
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
fasola tonka, kakao
Grupy zapachów
cytrusowe, aromatyczne

O marce Yves Saint Laurent

Marka Yves Saint Laurent jest symbolem wyjątkowości, kreatywności i luksusu, zarówno w dziedzinie mody, jak i w świecie kosmetyków i perfum.

Yves Saint Laurent był jednym z najbardziej wpływowych i uznawanych projektantów mody XX wieku. W czasie swojej ponad 40-letniej kariery kształtował i zmieniał trendy w modzie, wierząc, że uroda jest absolutnym wyrazem charakteru.

W wieku 25 lat Yves Saint Laurent przejął kierowanie domem mody Dior, tym samy został najmłodszym w historii dyrektorem artystycznym w świecie haute couture. Swoją własną markę zaprezentował światu w 1961 roku.

Ekskluzywne kosmetyki, produkty do makijażu i oryginalne perfumy Yves Saint Laurent stanowią nierozerwalną część tej słynnej marki. Daj się olśnić wyjątkowej kompozycji zapachowej Black Opium lub poczuj na twarzy delikatne muśnięcie preparatów z kolekcji Touche Éclat.

Naciesz się luksusem najlepszych produktów, z których wiele zasłużenie stało się prawdziwymi ikonami. Yves Saint Laurent – gdy piękno stanie się gestem.

Recenzje Yves Saint Laurent Y Live41