Opis produktu Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim
Właściwości

Czas przezwyciężyć wszelkie ograniczenia i zrobić to inaczej. Cienka matująca pomadka Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim nada Twoim ustom maksymalnie intensywny kolor z matowym, skórzanym efektem. Pomadka wytrzymuje w idealnym stanie nieskończenie długo, a dzięki wyjątkowemu składowi nie musisz się obawiać rozmazania ani zostawiania śladów. Na ustach jest tak lekka, że w ogóle jej nie czuć, a mimo to robi duże wrażenie.

Właściwości: 

  • nadaje ustom intensywny kolor, już po naniesieniu cienkiej warstwy

  • trwały skład ogranicza rozmazywanie i ścieranie

  • wyjątkowy kwadratowy kształt umożliwia precyzyjną aplikację

  • tworzy na ustach modny, aksamitny efekt

  • jest niezwykle przyjemna na ustach

  • w luksusowym złotym opakowaniu

  • nie wysusza ust

Sposób użycia:
Czubkiem pomadki nanieś ją równomiernie na całej powierzchni ust.

Właściwości

Odcień
czerwony
Efekt
matowy

O marce Yves Saint Laurent

Marka Yves Saint Laurent jest symbolem wyjątkowości, kreatywności i luksusu, zarówno w dziedzinie mody, jak i w świecie kosmetyków i perfum.

Yves Saint Laurent był jednym z najbardziej wpływowych i uznawanych projektantów mody XX wieku. W czasie swojej ponad 40-letniej kariery kształtował i zmieniał trendy w modzie, wierząc, że uroda jest absolutnym wyrazem charakteru.

W wieku 25 lat Yves Saint Laurent przejął kierowanie domem mody Dior, tym samy został najmłodszym w historii dyrektorem artystycznym w świecie haute couture. Swoją własną markę zaprezentował światu w 1961 roku.

Ekskluzywne kosmetyki, produkty do makijażu i oryginalne perfumy Yves Saint Laurent stanowią nierozerwalną część tej słynnej marki. Daj się olśnić wyjątkowej kompozycji zapachowej Black Opium lub poczuj na twarzy delikatne muśnięcie preparatów z kolekcji Touche Éclat.

Naciesz się luksusem najlepszych produktów, z których wiele zasłużenie stało się prawdziwymi ikonami. Yves Saint Laurent – gdy piękno stanie się gestem.

Recenzje Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim