Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Mats

szminka matująca

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Mats szminka matująca
odcień 206 Grenat Satisfaction 3,8 ml

Kod: YSL3253 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Mats
odcień 206 Grenat Satisfaction 3,8 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Mats

Szminka Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Mats pięknie podkreśli Twoje usta i perfekcyjnie uzupełni codzienny i wieczorny makijaż.

Właściwości:

  • efekt matowy
  • nawilża i pielęgnuje usta
  • usta wyglądają na pełne i zdrowe
  • długo się utrzymuje

Sposób użycia:
Szminkę nanieś delikatnymi pociągnięciami na usta od środka w stronę kącików.

O marce Yves Saint Laurent

Marka Yves Saint Laurent jest symbolem wyjątkowości, kreatywności i luksusu, zarówno w dziedzinie mody, jak i w świecie kosmetyków i perfum.

Yves Saint Laurent był jednym z najbardziej wpływowych i uznawanych projektantów mody XX wieku. W czasie swojej ponad 40-letniej kariery kształtował i zmieniał trendy w modzie, wierząc, że uroda jest absolutnym wyrazem charakteru.

W wieku 25 lat Yves Saint Laurent przejął kierowanie domem mody Dior, tym samy został najmłodszym w historii dyrektorem artystycznym w świecie haute couture. Swoją własną markę zaprezentował światu w 1961 roku.

Ekskluzywne kosmetyki, produkty do makijażu i oryginalne perfumy Yves Saint Laurent stanowią nierozerwalną część tej słynnej marki. Daj się olśnić wyjątkowej kompozycji zapachowej Black Opium lub poczuj na twarzy delikatne muśnięcie preparatów z kolekcji Touche Éclat.

Naciesz się luksusem najlepszych produktów, z których wiele zasłużenie stało się prawdziwymi ikonami. Yves Saint Laurent – gdy piękno stanie się gestem.