Yankee Candle Everyday Gifting

zestaw upominkowy I.

Yankee Candle Everyday Gifting zestaw upominkowy I.
Yankee Candle Everyday Gifting zestaw upominkowy I.
świeczka zapachowa 5 x 49 g
59,00

Kod: YAC04532 | Ponad 20 szt. w magazynie

Cherry Blossom + Clean Cotton + Sweet Nothings + Garden By The Sea + Pink Sands

szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro środa 19.06.2019
Nasze sklepy
już jutro środa 19.06.2019
Yankee Candle Everyday Gifting
świeczka zapachowa 5 x 49 g | 59,00

Skład

Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Yankee Candle

Pomysł na świece Yankee Candle narodził się już w 1969 r., kiedy Mike Kittredge podarował swojej mamie na Boże Narodzenie własnoręcznie wykonaną, ozdobną świeczkę. Wszyscy byli zachwyceni prezentem, a Mike postanowił kontynuować tworzenie świec. Wielki sukces spowodował, że szybko przeniósł produkcję z garażu do starej papierni i założył własną markę Yankee Candle.

Od pierwszej chwili po zapaleniu aż do całkowitego wypalenia świece Yankee Candle dają piękny, trwały i czysty zapach, który będzie idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Świece zawierają dużą ilość olejków aromatycznych i naturalnych ekstraktów. Każda z esencji zapachowych przywodzi na myśl składnik, miejsce lub doświadczenie, które było inspiracją do jej stworzenia. Jaką atmosferę wytworzy w Twoim domu – relaksującą, świąteczną czy odświeżającą – zależy wyłącznie od Ciebie.

Prezent w postaci produktu marki będzie idealny dla każdego, szczególną popularnością cieszą się specjalne edycje świąteczne Yankee Candle, woski Yankee Candle, zestawy prezentowe Yankee Candle i odświeżacze samochodowe Yankee Candle.

Dziś marka jest najbardziej znanym producentem świec i odświeżaczy powietrza na świecie. Jest obecna w 20 krajach, w samych Stanach Zjednoczonych ma ponad 18 tysięcy sklepów. A wszystko zaczęło się od prezentu dla mamy...

Ocena Yankee Candle Everyday Gifting

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!