Włosy rozjaśnione

Masz wybrane
  • Włosy rozjaśnione
Filtr
Bestsellery

Zafundowałaś sobie piękne, nowe pasemka? Nie zapomnij o pielęgnacji rozjaśnionych włosów!

Pasemka osłabiają nieco Twoje włosy, dlatego konieczne jest zapewnienie im odpowiedniego odżywienia, które ujednolici teksturę włosów, doda im blasku i witalności. Produkty do włosów rozjaśnionych zapewniają ponadto zachowanie koloru i pięknie podkreślają pasemka.

Do mycia używaj specjalnego delikatnego szamponu do włosów rozjaśnionych. Jeżeli na pasemkach pojawił się niepożądany żółty odcień, wybierz szampon silver, który go zneutralizuje. Następnie zastosuj odżywkę lub maseczkę, aby ożywić kolor pasemek. Produkty do odżywiania rozjaśnionych włosów zawierają oleje lipidowe, wyciągi z kwiatów kaparów z wyspy Salina, keratynę lub witaminę B5. Włosy będą po nich idealnie gładkie, mocne i błyszczące.

Na Notino znajdziesz produkty do włosów rozjaśnionych najlepszych światowych marek. Wypróbuj intensywnie pielęgnujące maski, szampony podkreślające kolor włosów lub odżywki z fioletowymi pigmentami, które neutralizują żółty odcień pasemek. W naszej bogatej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie.