Wilkinson Sword Intuition f.a.b.maszynka do golenia

Wilkinson Sword Intuition f.a.b. maszynka do golenia
Wilkinson Sword Intuition f.a.b. maszynka do golenia
Wyprzedaż
Zaoszczędź
44,00

Zaoszczędź 23%
33,70

Kod: SWO01945 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 4.06.2020
Nasze sklepy
czwartek 4.06.2020

Opis produktu Wilkinson Sword Intuition f.a.b.

Dzięki maszynce do golenia Wilkinson Sword Intuition f.a.b.™ szybko i bez wysiłku uzyskasz idealnie gładką skórę z pomocą dwustronnego ostrza. Pozwala ono na golenie w kierunku wzrostu włosków oraz przeciwnym bez konieczności odrywania urządzenia od skóry.

Właściwości:

  • dwukierunkowe ostrza umożliwiają golenie w górę i w dół
  • żel aktywowany wodą umożliwia golarce łatwe przesuwanie się po skórze
  • łatwa w użyciu dzięki miękkiej, gumowej, rączce z wyżłobieniami
  • ruchoma głowica pozwala na wygodne golenie wszystkich partii ciała
  • maszynka do golenia kompatybilna wyłącznie z głowicami Intuition f.a.b.

Jak stosować:
Nałóż piankę lub żel do golenia i przesuwaj maszynkę po skórze. Wymień głowicę na nową, jeżeli paski nawilżające są zużyte lub po stępieniu się ostrzy.

O marce Wilkinson Sword

Początek marki Wilkinson Sword datuje się na ok. 1898 rok, kiedy broń sieczną zastąpiono brzytwą, poprzedniczką dzisiejszej maszynki do golenia. Wtedy rozpoczęła się długa droga rozwoju maszynek do golenia i nowych technologii, które ułatwiały higienę osobistą mężczyznom, a później również kobietom.
W 1971 roku firma dostarczyła na rynek pierwsze urządzenie, którego ostrze było mocno przymocowane do plastikowej obudowy, w związku z czym było znacznie bezpieczniejsze. W 1994 roku wprowadziła pierwszą damską maszynkę do golenia, która chroniła kobiety przed zranieniem.
Z biegiem czasu firma wciąż wprowadzała kolejne nowości, takie jak np. 4-ostrzowe wkłady do męskiej lub damskiej maszynki do golenia, tytanowe ostrza, jednorazowe wkłady do golenia dla mężczyzn i kobiet oraz maszynki do golenia w różnych kombinacjach. W 2010 roku Wilkinson Sword wprowadziła na rynek rewolucyjny sposób pielęgnacji w postaci paska nawilżającego skórę już podczas golenia.
Obecnie firma jest liderem na światowym rynku, a kobiety i mężczyźni nie potrafią sobie wyobrazić golenia bez wymiennych ostrzy Wilkinsona. Korzystaj z maszynek do golenia o dużej skuteczności i delikatnym działaniu na skórę!  

Recenzje Wilkinson Sword Intuition f.a.b.